Transcend представляє перші на ринку карти розширення ємності 256 ГБ для Mac

10:09, 19-05-2015

Компанія Transcend представила JetDrive Lite - першу на ринку серію карт розширення місткістю 256 ГБ для комп'ютерів MacBook Pro з дисплеєм Retina і MacBook Air.

Дизайн Transcend JetDrive Lite розроблявся для кожної з моделей MacBook окремо, що дозволяє ним виглядати як органічний елемент корпусу комп'ютера. Всього доступна чотири версії накопичувачів місткістю до 256 ГБ. Після оновлення карти розширення цієї лінійки можуть використовуватися з ширшим спектром моделей комп'ютерів Mac.

Завдяки своїй високій місткості карти Transcend JetDrive Lite дозволяють робити резервні копії усіх необхідних даних, зберігати і переносити особисті документи, фотографії, фільми і музику.

Тепер максимальна місткість моделей серії JetDrive Lite 130/350/360 складає 256 ГБ, а облаштування лінійки JetDrive Lite 330 представлені у варіантах об'ємом 64 і 128 ГБ. При цьому, на карту об'ємом 256 ГБ можна записати понад 120 000 фотографій високого розділення, 64 000 композицій у форматі MP3, 64 години відео Full HD і практично необмежена кількість документів. Після установки в слот SD кард-ридера сумісної моделі ноутбуків MacBook Pro з дисплеєм Retina або MacBook Air компактні носії JetDrive Lite не виступатимуть з роз'єму, подібно до SD- картам, їх не потрібно буде витягати під час перенесення або транспортування комп'ютера.

Побудовані на основі надійних, високоякісних мікросхем флэш-памяти MLC NAND, карти розширення JetDrive Lite відрізняються високою швидкістю читання і записи, які досягають 95 і 60 МБ/з, відповідно. Ця неймовірна продуктивність дозволяє істотно скоротити час, потрібний для переписування файлів, що особливо важливо для фотографів, фахівців з монтажу відео і художників, працюючих із зображеннями і відеороликами надвисокого дозволу. Завдяки розширеній сумісності нових карт пам'яті JetDrive Lite, вони можуть використовуватися з ширшим спектром комп'ютерів Mac.

У картах розширення пам'яті Transcend JetDrive Lite реалізований механізм корекції помилок ECC, який автоматично виправляє помилки при передачі даних, а також алгоритми зниження зносу елементів пам'яті, що значно подовжують термін їх експлуатації. Більше того, карти JetDrive Lite виготовляються з використанням технології COB (chip - on - board), яка робить їх пыле- і вологонепроникними.

Карти розширення Transcend JetDrive Lite поставляються з доступним для безкоштовного завантаження з Інтернету пакетом програмного забезпечення JetDrive Toolbox, яке має функції відновлення (Recovery) і енергозбереження (Power Save), що дозволяють відновлювати випадково видалені файли і знижувати рівень споживаної електроенергії.

Зараз на ринку представлені карти розширення JetDrive Lite 130/350/360 місткістю 64, 128 і 256 ГБ, а також карти розширення JetDrive Lite 330 місткістю 64 і 128 ГБ. Сумісність і надійність усіх карт пам'яті Transcend ретельно перевіряється і підтверджується обмеженою довічною гарантією.