Навчання за кордоном

Магістратура та бакалаврат: стипендії

Transilvania academica scholarship program
Дедлайн: 28.04.2017

Магістратура в Румунії для широкого кола спеціальностей.

School of Social Sciences - MA Political Science - Governance and Public Policy Pathway (Professor Martin Burch Bursary)
Дедлайн: 31.07.2017

Стипендія на закінчення магістратури в галузі соціальних наук у Сполученому Королівстві.

UCC Quercus Taught Masters Academic Scholarships for EU and International Students in Ireland
Дедлайн:01.06.2017

Магістратура в Ірландії для широкого кола спеціальностей.

2017 ISSCE International Scholarship in School of Civil Engineering, Tianjin University (Master's Program)
Дедлайн: 15.05.2017

Магістратура в галузі громадянського будівництва в Китаї.

College of Business and Economics International Undergraduate Scholarship and Award in Australia
Дедлайн: 31.05.2017

Стипендія на отримання бізнес-освіти в Австралії.

Sandhu Charitable Foundation Undergraduate Scholarship for International Students at Cass Business School in UK
Дедлайн: 31.07.2017

Стипендія на освіту в одній з престижних бізнес-шкіл Сполученого Королівства.

International Scholarship of Bachelor Program in Chemical Engineering
Дедлайн: 15.05.2017

Стипендія на здобуття освіти в галузі хімічної інженерії в Китаї

Fulbright Graduate Student Program
Дедлайн: 16.05.2017

Програма, що підтримує здобуття магістратури (1-2 роки) в американських вузах.

Master's Degree Programmes A.Y. 2017/18 Scholarships for students holding foreign educational qualifications
Дедлайн: 30.04.2017

Магістратура в Університеті Брешиї (Італія) для широкого кола спеціальностей.

International Student Merit Scholarship (Plymouth)
Дедлайн: 30.06.2017

Стипендія на освіту в магістратурі Університету Плімута (Сполучене Королівство).

Аспірантура

QBI Lab Group PhD Scholarship for International Students at University of Queensland in Australia
Дедлайн: 12.06.2017

Аспірантура в галузі нейронаук в Університеті Квінсленда (Австралія).

Institute of Molecular Biology (IMB) Fully-funded International PhD Programme in Germany
Дедлайн: 23.06.2017

Аспірантура в галузі молекулярної біології в Німеччині.

PhD Studentship in Forced International Migration and Digital Technologies at Loughborough University in UK
Дедлайн: 27.04.2017

Аспірантура в галузі вивчення вимушених міграцій (Сполучене Королівство).

Health Sciences Scholarships for International Students at Curtin University in Australia
Дедлайн: 28.04.2017

Аспірантура, напрямлена на вивчення моделей шизофренії (Австралія).