Гурток «Фотографії, відео та мультимедіа»

09:59, 01-03-2019

На кафедрі Системного аналізу постійно удосконалюється рівень підготовки студентів у відповідності з вимогами інноваційного змісту навчання Державного університету телекомунікацій для забезпечення їх теоретичних знань і практичних навичок відповідно до сучасного стану розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри, що дозволяє істотно підвищити конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці.

Однією із областей вивчення системного аналізу є аналіз мультимедійних даних, який у свою чергу вимагає знання методів і способів обробки зображень, аудіо- та відеоінформації та відповідних засобів сучасного програмного забезпечення для роботи із мультимедійною інформацією, зокрема таких програм, як ACDSee, Adobe Photoshop, Microsoft Visio, GNU Image Manipulation Program (GIMP), Windows Movie Maker, Pinnacle Studio, Sony Vegas Pro, Corel DRAW  та ін.

У зв’язку із цим, з 21 лютого 2019 року на кафедрі Системного аналізу розпочав працювати гурток «Фотографії, відео та мультимедіа», під час занять якого студенти познайомляться з історією сучасної фотографії та кіно, засвоять теорію та набудуть початкових практичних навичок  професійної фото-відео зйомки та обробки мультимедійної інформації із використанням сучасного програмного забезпечення.

Керівник гуртка – старший викладач кафедри Системного аналізу Котомчак Олександр Юрійович.

Графік проведення занять наведений у таблиці:

Назва (тема) заняття

Вид заняття

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

Історія фотографії, кіно, графіки.

Сучасна цифрова графіка

ауд. 205, ДУТ

Різновиди ти типи об’єктивів для фото-відео зйомки

ауд. 215, ДУТ

Типи освітлення об’єкту при фото-кіно зйомці в приміщенні та зовні

Зйомка портрету

ауд. 215, ДУТ

Композиція в фото-відео зйомці

Лекція, презентація, практичне заняття

ауд. 205, ДУТ

Практична фотографія – портретна зйомка на відкритому просторі

Ландшафтний Парк

Мікро, макро та панорамна зйомка

ауд. 205, ДУТ

Практична фотографія – пейзажна та ландшафтна зйомка на відкритому просторі

Ландшафтний Парк

Чекаємо всіх бажаючих прийняти участь у заняттях гуртка!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.