Студентське життя – це не тільки навчання, але й можливість розширити свій світогляд!

09:16, 28-02-2020

Навчання в університеті – це не тільки пари та сесія. Щоб стати висококваліфікованим спеціалістом сучасний ринок вимагає наявність так званих soft skills – навичок, які пов’язані з комунікативними, пізнавальними та іншими здібностями. Тому в Державному університеті телекомунікацій велику увагу приділяють позанавчальним заходам, які спрямовані на розвиток особистості студента, розширення його світогляду.

26 лютого 2020 року в Центральному державному електронному архіві України, який є партнером кафедри Системного аналізу, за підтримки Спілки архівістів України відбулася відкрита зустріч з Валерієм Петущаком – українським мандрівником, науковцем, письменником, фонд особового походження якого зберігається у ЦДЕА України, з нагоди його 80-річчя. Валерій Петущак – перший український мореплавець, який разом із дружиною Наталією Македон на яхті «Лелітка» здійснив навколосвітню подорож під жовто-блакитним прапором незалежної України. Крім улюбленої справи та пов’язаної з нею громадської діяльності (голова комісії з вітрильного туризму Федерації спортивного туризму України), Валерій Петущак, як кандидат технічних наук, досліджував численні явища та експерименти, що не може пояснити сучасна електродинаміка.

В заходах прийняли участь студенти 1-го ,3-го та 4-го курсів спеціальності Системний аналіз. Вони дізналися, як обійти на яхті навколо Землі, дати відчайдушну відсіч атаці акули, протистояти дванадцятибальному шторму, морським піратам західного узбережжя Африки та багато іншого.

Під час виступу відбулася демонстрація аудіовізуальних документів, що відображають різнобарв’я життя та діяльності Валерія Петущака. Крім того, було презентовано онлайн-виставку за документами особового походження в електронній формі, що зберігаються в ЦДЕА України.

Дякуємо партнеру кафедри Системного аналізу, Центральному державному електронному архіву України, та чекаємо на нові цікаві заходи!