Кафедра Системного аналізу запрошує прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Системний аналіз в бізнесі та управлінні»

16:12, 08-04-2020

Шановні науковці, здобувачі наукових ступенів, практики, викладачі та студенти ВНЗ!

Запрошуємо вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Системний аналіз в бізнесі та управлінні».

Конференція проводиться на базі кафедри Системного аналізу Державного університету телекомунікацій за підтримки партнерів кафедри:

• Центр бізнес технологій;
  • Інститут проблем штучного інтелекту;
  • Центральний державний електронний архів України;
  • Державна наукова установа Інститут освітньої аналітики.

Програмний комітет конференції представлено фахівцями з різних вишів України:

• Державний університет телекомунікацій, м. Київ;
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ;
  • Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця;
  • Черкаський державний технологічний університет, м. Черкаси;
  • Донецький національний технічний університет, м. Покровськ.

Дата проведення: 17 квітня 2020р.

Кінцевий термін подачі матеріалів: 16 квітня 2020 р.

Форма участі: заочна

Робочі мови конференції: українська, англійська

Обсяг тез: 1-2 сторінки А4.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Секції конференції:

1. Математичні методи системного аналізу та управління.
  2. Моделі та методи системного аналізу в технічних і соціально-економічних системах.
  3. Інформаційні технології в задачах управління.
  4. Автоматизація управління бізнес-процесами.
  5. Системний аналіз в навчальному процесі та управлінні вищою школою.
  6. Технології Business Intelligence.
  7. Data Science.
  8. М’які обчислення та нечітка логіка в задачах управління.

За результатами конференції буде опубліковано електронний збірник тез.

Детальніше про конференцію