Освітня програма «Системний аналіз» успішно пройшла процедуру акредитації!

08:16, 16-05-2020

14 травня 2020 року відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) на якому розглядалося питання акредитації освітніх програм. За результатами засідання прийнято рішення акредитувати освітню програму підготовки бакалавра «Системний аналіз» в Державному університеті телекомунікацій! Додаток до протоколу засідання із результатами голосування доступний на сайті НАЗЯВО за посиланням.

Підтвердження акредитації не тільки означає, що студенти по закінченні навчання зможуть отримати дипломи державного зразка. Це насамперед свідчить про високу якість навчального процесу який забезпечується на освітній програмі «Системний аналіз» завдяки впровадженню інноваційного підходу до навчання:

• На відміну від інших університетів, вже з першого курсу студенти вивчають спеціалізовані дисципліни, такі як «Основи системного аналізу», «Логіка та алгоритми обробки даних», «Пакети прикладних програм системного аналізу», «Математичні основи комп’ютерної техніки», «Комп'ютерна обробка зображень та мультимедіа».
  • Акцент в підготовці робиться на практичну складову, яка підкріплюється тільки сучасною теорією – більше 50% занять проводиться у форматі лабораторних та практичних занять.
  • Системний аналітик отримує широкий спектр знань в галузі ІТ, вивчаючи на молодших курсах дисципліну «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», а на старших курсах «Хмарні технології» та «Штучний інтелект».
  • Посилено вивчається англійська мова – на молодших курсах її викладає тричі на тиждень кафедра Іноземних мов, а починаючи з 3-го курсу, англійською викладається майже половина спецдисциплін, які веде кафедра Системного аналізу.
  • Затребувані серед роботодавців «м’які навички» (комунікативні, соціальні та інші) забезпечуються вивченням дисциплін «Групова динаміка та комунікації» та багатьох спецпредметів, а підготуватися до майбутньої професійної ролі бізнес-аналітика студент може опанувавши дисципліну «Засади відкриття власного бізнесу».
  • До навчального процесу активно залучаються роботодавці – вони допомагають сформувати зміст навчання, який відповідає сучасним вимогам ринку праці, надають спонсорську підтримку, забезпечують сертифікацію студентів протягом навчання, надають базу для проходження всіх видів практик та приймають участь у навчальному процесі, безпосередньо викладаючи курси деяких дисциплін.

Інноваційний зміст навчання, потужна навчально-матеріальна база, врахування інтересів студентів та потенційних роботодавців, постійне вдосконалення викладацької майстерності, наявність в університеті партнерських програм від провідних ІТ-компаній – все це дало нам можливість успішно пройти акредитацію!