Професійний розвиток викладачів кафедри Системного аналізу – запорука успішного навчання студентів

10:34, 09-11-2020

Кожен випускник хоче бути впевненим, що ті знання, які він отримав під час навчання, стануть у нагоді в реальній роботі. Ніхто не хоче після працевлаштування за спеціальністю чути фразу «Забудьте все, чому вас вчили в університеті». Саме тому викладачі кафедри Системного аналізу постійно оновлюють вміст навчальних дисциплін, спираючись на сучасні тенденції розвитку інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Зокрема, в рамках співробітництва з компанією-партнером Lifecell, викладачі кафедри Золотухіна Оксана Анатоліївна, Штіммерман Аксєнія Миколаївна та Резник Сергій Юрійович наприкінці жовтня 2020 р. прийняли участь в соціально-освітній програмі «Upgrade yourself with lifecell».  Вони долучилися до тренінгів за темами:

• «Управління часом та персональна ефективність» (тренер Олеся Цимбал),
  • «Web & Google аналітика» (тренер Павло Брадулов),
  • «Цифровий маркетинг та комунікації» (тренер Павло Брадулов),
  • «Практична інформаційна безпека» (тренер Іван Соколов),
  • «Комунікації в проектах» (тренер Олександр Подобрій),
  • «Методологія розробки» (тренер Дмитро Аношенко).

У зв’язку із карантинними обмеженнями  тренінги в цьому році проходили онлайн із використанням платформи Microsoft Teams. Під час тренінгів викладачі мали можливість не тільки прослухати цікаві лекції від тренерів, але й отримати інформацію по практичним кейсам та обговорити особливості застосування в навчальному процесі методик та технологій, що використовуються в бізнесі. За результатами участі викладачів у тренінговій програмі на засіданні кафедри Системного аналізу було обговорено питання актуалізації лекційного та практичного матеріалу з дисциплін освітньої програми «Інформаційні технології автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних» у відповідності до сучасних вимог бізнесу.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.