Участь у наукових гуртках кафедри Системного аналізу – спосіб розкрити свій потенціал!

13:27, 24-03-2021

Кожна навчальна дисципліна має затверджену тематику та план викладання. А що робити, якщо студентам хочеться дізнатись про щось, що не вкладається в програму? Якщо викладач хоче детальніше розкрити якісь теми, а резерви часу дисципліни цього не дозволяють? Для таких випадків запроваджено заходи, які називаються наукові гуртки! У весняному семестрі 2020-2021 навчального року на кафедрі Системного аналізу працюють 4 гуртки:

• Проектний практикум системного аналітика, керівник к.т.н., доцент, завідувач кафедри «Системного аналізу» Золотухіна Оксана Анатоліївна.
  • Фотографії, відео та мультимедіа, старший викладач кафедри «Системного аналізу» Котомчак Олександр Юрійович.
  • Інструментальні засоби роботи в команді, старший викладач кафедри «Системного аналізу» Штiммерман Аксєнія Миколаївна.
  • Інструментальні засоби системного аналізу. Power BI, асистент кафедри «Системного аналізу» Резник Сергій Юрійович.

Для чого студенту приймати участь у науковому гуртку?

• Це можливість розкрити свій творчий потенціал: кейси, які студенти розглядають під час гуртків, дуже часто є нетривіальними задачами, що потребують оригінальних підходів та рішень.
  • Під час гуртків активніше розвиваються skill softs – м’які навички: вміння взаємодіяти в команді, креативність, вміння відстоювати свою думку, тайм менеджмент тощо.
  • Гурток дає можливість розкрити науковий потенціал: підтвердженням актуальності та цінності результатів роботи під час гуртка є участь студентів у конференціях та інших наукових заходах, публікація результатів роботи у наукових виданнях.
  • Робота в гуртках дає можливість глибше вивчити навчальні дисципліни та отримати додаткові бали на екзаменах чи заліках.

Яким чином проходить робота гуртка?

1. Студенту треба ознайомитись із розкладом та тематикою гуртків на сайті кафедри та обрати для себе той гурток, який його зацікавив.
  2. Прийти у визначене розкладом місце. В умовах карантину заняття, які не потребують спеціального обладнання чи програмного забезпечення, встановленого в лабораторіях університету, проходять дистанційно. Частина занять може взагалі проходити не в аудиторіях – наприклад, фотозйомка місцевості в рамках гуртка «Фотографії, відео та мультимедіа» чи дослідження вимог до системи методом протоколювання в рамках гуртка «Проектний практикум системного аналітика».

Чекаємо творчих та талановитих студентів на наших гуртках!

Відеоролік, створений студенткою Ландигою Ярославою
в рамках роботи гуртка «Фотографії, відео та мультимедіа».
Керівник гуртка: старший викладач кафедри «Системного аналізу»
Котомчак Олександр Юрійович