І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Економіко-правова платформа інноваційного підприємства»

09:31, 17-03-2018

Шановні колеги!

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій запрошує до участі в роботі І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Економіко-правова платформа інноваційного підприємства», яка відбудеться 20 квітня 2018 року. До участі запрошуються науковці України та зарубіжжя, викладачі, практики, аспіранти та студенти.

Мета конференції: обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і прикладних проблем економіко-правових аспектів розвитку підприємства.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Форма участі у конференції: дистанційна.

Для участі в конференції необхідно до 13 квітня 2018 року виконати наступні дії:

1. Заповнити анкету учасника на сайті Державного університету телекомунікацій.
  2. Надіслати тези доповіді українською, російською чи англійською мовою на електронну адресу Kafptbd_tezi@ukr.net
  3. Сплатити організаційний внесок та надіслати відскановану (сфотографовану) квитанцію.

Програму конференції і збірник наукових праць молодих вчених та студентів буде розміщено на сайті кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій: http://www.dut.edu.ua та надіслано учасникам електронною поштою впродовж 20 днів після закінчення роботи конференції. Розсилка друкованих примірників буде здійснена на поштову адресу, вказану в анкеті, протягом 30 робочих днів.

Детальніше про Конференцію >>>

З повагою, Організаційний комітет конференції
Україна, м. Київ, вул. Солом’янська, 7
Державний університет телекомунікацій
Офіційна веб-сторінка: www.dut.edu.ua
Електронна пошта: Kafptbd_tezi@ukr.net
Контактний телефон: +38 067 246 4941

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.