Як допомогти дитині обрати ВНЗ

17:11, 07-04-2018

Державний університет телекомунікацій

запрошує на навчання за спеціальністю

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року

Переваги  навчання у Державному університеті телекомунікацій

• Підготовка із спеціальності починається вже з першого курсу

При підготовці бакалавра години навчального плану розподілені за принципом: 25% – на дисципліни загальної підготовки і 75% – на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю.

• Поетапна підготовка фахівців зі спеціальності

Підготовка спеціалістів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється за трьома взаємопов’язаними бізнес-напрямками, що дає змогу сформувати у наших випускників комплексні системні професійні знання, вміння та практичні навички економічного, правового та управлінського характеру у сфері бізнесу.

• Поєднання традицій та інновацій в навчанні

По темам кожної дисципліни обов’язково проводиться лекція – як теоретична підготовка і практичні заняття та, при можливості, лабораторні заняття – як практична складова навчання.

По кожній темі занять лектор в кінці лекції надає перелік питань для опрацювання студентами при самостійній підготовці до практичних і лабораторних занять по темі, викладеній в лекції.

• Високий рівень підготовки фахівців

Вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го по 8-ий семестр з метою повноцінного забезпечення оволодіння студентами професійними знаннями  протягом всього терміну підготовки бакалавра.

• Практико-орієнтована підготовка фахівців

Більше половини занять проводиться практично.

Проведення практик студентів організовується в компаніях-партнерах кафедри.

• Адаптація змісту навчання до вимог сучасності

На першому курсі ми навчаємо нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій у повсякденному житті.

А викладання дисциплін «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Групова динаміка та комунікації», «Ділові комунікації»,  «Хмарні технології», «Штучний інтелект» спрямоване на формування  знань та вмінь з перспектив розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства.

• Інтенсив з англійської мови

Посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами 20% занять повинні проводитись англійською мовою. Це забезпечує нашого студента можливістю вільно володіти професійною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

• Сучасна матеріальна база

для забезпечення якості проведення практичних занять створена сучасна навчально-лабораторна база на основі сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.