БІЗНЕС-ОСВІТА – ВИБІР СУЧАСНИХ ТА ПРОГРЕСИВНИХ

18:35, 30-05-2018

Аналізуючи процес розвитку  підприємництва в Україні, можна побачити деяку зовнішню схожість наших ділових людей з їхніми колегами з економічно розвинених країн – енергійність, наполегливість, ініціативність, сміливість.

Проте зовнішня схожість, за більш близького ознайомлення, виявляється досить поверховою. ГОЛОВНЕ, що відрізняє наших ділових людей від їх зарубіжних колег, – це, передусім, повна відсутність бізнес-освіти.

Дехто вважає, що підприємцем треба народитися, маючи на увазі наявність певних природних задатків. Проте велика історія світового підприємництва, засвідчує, що навіть найталановитіші бізнесмени терпіли невдачі через те, що нехтували правилами постійного навчання і вдосконалення.

Бізнес-освіта здатна не тільки скорегувати і підсилити підприємницькі якості, а й сформувати та розвинути їх!

Саме завдяки цій бізнес-освіті ініціативність перетвориться на особливий підприємницький світогляд та світосприйняття; творчість – на здатність до самоосвіти, самовдосконалення, роботи над своїм особистим та професійним розвитком; рішучість – на виявлення та виваження ризиків, на здатність нести відповідальність не тільки за себе, а й за інших;  авантюризм й інтуїція перетвориться на професіоналізм!

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це вибір тих, хто прагне досягти в житті успіху, хто розуміє свої потреби, засоби та цілі.

будь сучасним та прогресивним!

здобувай бізнес-освіту вже сьогодні!

Вас також може зацікавити: