Позалекційне заняття для майбутніх підприємців

11:55, 12-11-2018

День напередодні вихідних для групи ПТБ-11 видався цікавим і насиченим. Разом із куратором, Капелюшною Тетяною Вікторівною, студенти прогулялися визначними місцями столиці й спілкувалися, відвідали музей, покаталися на ковзанах.

Маршрут розпочали із Почтової площі, здійснили підйом на фунікулері до верхньої частини міста, попрямували повз Михайлівський, Софійський собор, Золоті ворота, Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка. Після чого, відвідали музейно-виставковий центр «Музей історії міста Києва». Зібрання музею на теперішній час налічує понад 280 тисяч музейних предметів основного та майже 31 500 науково-допоміжного фондів і складається з археологічної, нумізматичної, етнографічної колекцій, а також з тематичних комплексів сучасного періоду.

Під час екскурсії, гідом було відзначено, що торгівля була невід’ємною частиною розвитку економіки нашої держави, як за часів Київської Русі (на торгівельних шляхах виросли великі міста, зокрема Київ, у якому було багато складів, був важливим центром візантійської торгівлі), так і в подальшому. Свідченням активної торгівельної діяльності було те, що на Контрактової площі був головний ринок, куди з’їжджалися торговці з прилеглих до Києва територій. Згодом, у 13-18 століттях проводилися Контрактові ярмарки, в 19 сторіччі укладалися торгівельні угоди, підписувалися контракти, саме тому площа отримала назву «Контрактова», а на сьогодні в даній місцині розташована Українська міжбанківська валютна біржа. Отже, інформація не тільки пізнавальна, а й корисна в межах спеціальності студентів.

По завершенню екскурсії, трохи підкріпилися «Київською перепічкою» й гайда на ковзанку! Всі виявилися майстрами катання на ковзанах!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.