Курс «Економіко-правові аспекти створення та ведення бізнесу в Україні»

11:48, 14-11-2018

Здаватися фінансово успішним досить просто.
Бути фінансово успішним – трохи складніше.
І справа не в формальних символах статусу.
Ти інтуїтивно відчуваєш, що не все так просто,
і тому скептично ставишся до красивих історій успіху.
А як інакше?
Саме для цього і був створений цей курс.

Курс є квінтесенцією знань, необхідних для студентів технічних спеціальностей, які бажають вести підприємницьку діяльність. Враховуючи неймовірну кількість різних юридичних актів – законів, постанов тощо, що тим чи іншим чином можуть стосуватись бізнес-активності, нефахівцю знайти необхідне, правильно тлумачити і, як наслідок, діяти в рамках закону, подекуди стає просто неможливо.

В цьому курсі доступно, без зайвої «юридичної термінології» буде пояснено ті правові рамки, в яких повинен діяти кожен підприємець. Впродовж нього у Вас буде змога ознайомитись з основними юридичними аспектами щодо започаткування бізнесу, правильності його ведення, юридичної чистоти щодо обліку і сплати податків. Ми зупинимось також на тонкощах при укладенні договорів, а також дамо поради щодо поведінки при перевірках. Курс може зацікавити також і фахівців, оскільки щодо кожного питання ми намагались вказати «лайфхаки», які можна буде застосувати в тій чи іншій ситуації.

Метою цього курсу є сформувати у слухачів розуміння, що усі юридичні формальності та вимоги не повинні відлякувати від започаткування власної справи, а є лише певними «правилами гри» для підприємців, знання яких значно полегшить задачу вирости із початківця в акулу бізнесу.

Програма курсу:

• Урок 1. Форми ведення бізнесу. Поговоримо про те, в якій формі в Україні дозволяється вести бізнес, які вимоги ставляться до кожної із них, переваги і недоліки різних форм для різних видів діяльності.
  • Урок 2. Порядок реєстрації бізнесу. Зупинимось на тому як і куди слід подати документи, як правильно їх оформити, як спростити для себе процедури пов’язані із реєстрацією свого бізнесу.
  • Урок 3. Оподаткування бізнесу. Поговоримо про те, які податки встановлені в Україні, як ведеться їх облік, як їх варто нараховувати і сплачувати, надамо поради щодо вибору форми оподаткування.
  • Урок 4. Договірна діяльність. Розповімо про те, які існують договори, які умови повинні обов’язково зазначатись, як краще вести переговори, і коли слід залучати юриста, як притягнути до відповідальності недобросовісного контрагента тощо.
  • Урок 5. Аспекти трудового права. Поговоримо про порядок найму працівників, переваги та недоліки укладення трудових і цивільно-правових договорів із ними, розглянемо порядок виплати заробітної плати та відповідальність за її затримку.
  • Урок 6. Порядок перевірок підприємства. Зупинимось на основних контролюючих органах, їх повноваженнях, розповімо, що дозволено і що недозволено робити при перевірці, порадимо як їх уникнути чи недопустити осіб до перевірки.
  • Урок 7. Операційна діяльність. Поговоримо про те, як налагодити роботу всередині підприємства – зупинимось на питаннях організації документообігу, захистом конфіденційної інформації, делегуванням повноважень та контролем за їх виконанням.
  • Урок 8. Іноземний елемент. Зачепимо питання про співпрацю з іноземними компаніями, легалізацію документів, реєстрацію іноземної інвестиції, укладення зовнішньо-економічних договорів тощо.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.