Перші враження від навчання в Державному університеті телекомунікацій

18:33, 22-09-2019

Майже місяць минув з дня посвяти у студенти. Своїми враженнями діляться майбутні підприємці, студенти першого курсу спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Хокімова Анна

(Староста групи)

Будучи студенткою ДУТ, можу сказати що університет дійсно гарний. Викладачі освічені, хороші спеціалісти в своїй справі та привітні. Подобається те, що вони завжди підготовлені до лекцій, мають багато цікавого та корисного матеріалу. Аудиторії оснащені всіма сучасними зручностями, тому навчання проходить ефективно.

Також перед вступом привабила адекватна ціна за навчання та можливість працевлаштування після навчання.

Борохович Ольга

Я дуже хотіла стати підприємцем, тому цілеспрямовано шукала ВУЗ з цією професією. Я побувала на багатьох днях відкритих дверей, активно досліджувала інтернет джерела, але  нічого не привернуло особливої уваги, тому ідея вступати до вищого навчального закладу зникла взагалі. Моя  подруга давно обрала Університет, це був ДУТ, її вибір мене дуже зацікавив, а особливо та професія, про яку я мрію, подруга залишила мій номер на кафедрі, мені зателефонували та запросили в гості. Мені дуже сподобалось в університеті, дуже багате матеріально-технічне забезпечення, сам процес навчання спрямований на IT-технології, і вивчення Англійської мови, що на мою думку дуже важливо для сучасної людини, а тим паче підприємця.

Зараз я навчаюсь в ДУТ на першому курсі, та працюю, вдалося це суміщати, викладачі йдуть на зустріч, в онлайн режимі я можу працювати з викладачем, якщо не розумію завдання або була відсутня на парі. Буду однозначно рекомендувати заклад друзям.

Хомич Олександра

Коледж, в якому я навчалася, радив до вступу ДУТ, і багато наших викладачів навчалися тут, мене зацікавив цей заклад, оскільки всі відгуки були позитивні.  Я заповнила анкету на сайті, хотіла прийти на день відкритих дверей, але не дуже люблю такі заходи тому не пішла, але мені зателефонувала куратор на той час першого курсу Тетяна Вікторівна, і запропонувала прийти познайомитись, я погодилась. І Настав день коли я завітала в Університет, це був не день відкритих дверей  це була  можна сказати дружня зустріч, мене познайомили з першим курсом тієї професії за якою я хотіла навчатись, з завідувачем кафедри, студенти розказали як активно проходить студентське життя, конкурси краси, конференції і тощо., завідувач і куратор розказали про дружний колектив студентів и викладачів , показали фотозвіт про похід на пікнік. Атмосфера була супер, хотілось стати частиною цього дружнього колективу, про враження я розказала своїй подрузі. Зараз ми з подругою студентки першого курсу, студентки групи ПТБ-11, перші враження дуже позитивні, викладачі  прекрасні, активно працює студрада, залучення студентів до здорового образу життя, окрім навчання студенти активно залучаються за всіма напрямками  у свій вільний час.

Я бачу, що для нашого Університету і викладачів головне не працювати за шаблоном, не змушувати студента вчити, для них головне дати знання, та направити свої сили для нашого розвитку та професійного становлення.

Ус Данііл

Шукаючи ВУЗ та професію я в першу чергу задавав собі питання: Зможу я знайти високооплачувану роботу після закінчення навчання? Я навчався в школі поряд з ДУТ, і живу поруч, саме тому знаю багато випускників своєї школи які навчаються в ДУТ, або навчалися та успішно працевлаштувались, що для мене важливо. Зараз я навчаюсь на першому курсі за професією Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, навчання цікаве та з використанням сучасних технологій, мені дуже зручно оскільки університет знаходиться  поряд з домом, мрію відкрити власну справу, і стати підприємцем.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.