XXI міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

17:51, 25-10-2019

В рамках моделі інноваційного змісту навчання, викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій відвідали Одинадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті», яка проходила 22-24.10.2019 р.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, що включала 90 заходів за участі провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» й представників закордонних закладів освіти.

Цей захід став унікальним професійним майданчиком презентації досягнень освітньої реформи, інновацій та наукових розробок, новітніх методик, ефективних освітніх технологій, дидактичних засобів, авторських освітніх проектів, програм та рішень.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій постійно слідкують за останніми інноваціями в освіті та вивчають міжнародний досвід для впровадження передових технологій освіти в учбовий процес спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.