Впровадження інноваційних технологій навчання на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

17:32, 22-11-2019

21.11.2019р. кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за участі студентів І курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Businessmen and Businesswomen».

З привітальним словом до студентів звернулися: проректор з науково-педагогічної роботи Беркман Л.Н., директор Навчально-наукового центру Гуменюк В.В. директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Федюнін С.А., завідувач кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Гавриш О.М., які наголосили на актуальності проведеного заходу, важливості впровадження інноваційних технологій в навчальний процес, значенні майбутньої професії в сучасному світі.

Головною метою заходу було допомогти студентам визначити та усвідомити своє місце в житті та професії. Студентам було запропоновано сформулювати та візуалізувати своє бачення себе через 10 років. За результатами представлених робіт студентів нагородили грамотами. Кращі доповідачі отримали кубки в наступних номінаціях :

• «Business Creator» (креативний підприємець) нагороду отримав Моренець Богдан Юрійович

• «Business Innovator» (інноваційний підприємець) нагороду отримала Неділько Анжела Володимирівна

• «Business Оrganizer» (підприємець з організаторськими здібностями) нагороду отримала Верещак Вікторія Павлівна

Вітаємо та бажаємо успіхів і здійснення професійних мрій!