Вітаємо переможця І етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

18:56, 28-04-2020

24 квітня 2020 року відбулося підведення підсумків І етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Державного університету телекомунікацій.

На першому етапі змагань конкурсна комісія забезпечила рецензування 26 студентських наукових робіт. Обов’язковою умовою наукового конкурсу було написання роботи двома мовами: українською та англійською. Оцінювання студентських робіт відбувалося за сімома критеріями, де кожен з членів журі виставляв бали по кожному критерію, зокрема серед критеріїв були наступні:

• актуальність теми дослідження;
  • інноваційний підхід до  наукового дослідження;
  • володіння англійською мовою;
  • системність і повнота у розкритті теми;
  • достовірність отриманих результатів;
  • відповідність вимогам до оформлення наукових робіт;
  • аргументованість висновків, їх відповідність отриманим результатам.

На підставі відкритого обговорення студентських робіт комісія визначила переможця конкурсу.

Вітаємо студента 2 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Дерев’янко Богдана Олексійовича та його наукового керівника Гавриш Оксану Миколаївну, к.е.н, доцента, завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, із перемогою у І етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Бажаємо Богдану Олексійовичу подальших успіхів на наступному етапі конкурсу наукових робіт!

Ні пуху, ні пера!