Майстер-клас як форма організації дистанційного навчання: інтерактивний M.E.Doc

12:23, 23-05-2020

В даний час застосуванню електронного навчання та дистанційних освітніх технологій приділяється все більша увага у всіх ЗВО України. Державний університет телекомунікацій активно впроваджує подібні інноваційні рішення в навчальний процес. Така форма організації навчання дозволяє вирішувати безліч завдань, перед якими безсилі інші форми освіти, а особливо в умовах епідемії.

Майстер-клас цікавий кожному, хто планує використовувати або вже використовує в навчальному процесі популярні прикладні програми. Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності продовжує серію навчальних дистанційних програм. На цей раз, це онлайн майстер-клас із практики застосування програми M.E.Doc студентами другого курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Метою майстер-класу є - продемонструвати необхідність, простоту та ефективність використання інформаційної системи M.E.Doc студентам в процесі навчання, і, освоєння технологій M.E.Doc на практиці. Програма M.E.Doc є практичним доповненням до вивчення дисципліни «Автоматизоване робоче місце підприємця».

Онлайн майстер-клас проводив фахівець з розвитку персоналу компанії LINKOS Group – надійний партнер кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, атестований бізнес-консультант Кім Артем Сергійович.

Були розглянуті можливості застосування інформаційної системи M.E.Doc, а саме: технологічна підтримка прикладних рішень, бухгалтерський та податковий облік, звітність, кадри і оплата праці, юридична підтримка, управління фірмою, база нормативних документів, форми звітних та первинних документів, можливість оцінити в дії процес електронного документообігу.

Артем Сергійович, на високому професійному рівні в інтерактивному режимі, продемонстрував студентам можливості інформаційної системи M.E.Doc, структуру порталу інформаційно-технологічного супроводу. В ході проведення майстер-класу, студенти активно залучалися до роботи - їм задавалися консультативні запитання, які сприяли кращому засвоєнню системи M.E.Doc. Використовуючи функціонал системи, студенти змогли виконати практичні завдання в системі та отримати початкові навички її використання. А саме, освоїти процеси реєстрації підприємства; створення електронних підписів і печатки; формування первинних документів в системі M.E.Doc та їх передачі, використовуючи механізм електронного документообігу.

Крім того, були надані рекомендації щодо пошуку інформації за допомогою вбудованого пошукача, довідників; використання програмних «помічників» та інших корисних інструментів інформаційної системи M.E.Doc.

Студенти отримали загальне уявлення про те, з якими завданнями в реальності стикаються сучасні представники їхньої майбутньої професії і як інформаційна система M.E.Doc може допомогти майбутнім фахівцям у навчанні та подальшій роботі.

Дякуємо Артему Сергійовичу за проведений майстер-клас та з нетерпінням очікуємо на наступні зустрічі!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.