Вперше в Державному університеті телекомунікацій студентами отримано сертифікати «BAS ERP»!

15:46, 29-05-2020

Компетентісний підхід, практико орієнтоване навчання, розробка інновативних курсів навчання, запровадження системи контролю та забезпечення якості навчання – перелічене є основою для формування інноваційного змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій, який запроваджено ректором Толубком Володимиром Борисовичем. Одним із основних пунктів інноваційного змісту навчання є практична складова, тому що студент має знати й вміти як на практиці застосовувати теоретичні знання.

За вивченням дисциплін навчального плану для підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» формуються знання, уміння, навички, які студент отримує в результаті навчання (програмні результати навчання за освітньо-професійною програмою). Так, за дисципліною «Практикум комерсанта» програмними результатами навчання є: застосовування набутих знань для виявлення, постановки та вирішення завдань за різних практичних ситуацій в підприємницькій, торговельній та біржовій діяльності; використання сучасних комп’ютерних і телекомунікаційних технологій обміну та розповсюдження професійно спрямованої інформації у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; демонстрація підприємливості в різних напрямах професійної діяльності та вміння брати відповідальність за результати.

Для їх повноцінного формування в межах даної освітньої компоненти передбачається опанування прикладного рішення «BAS ERP». "BAS ERP" є інноваційним рішенням для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств. Рішення розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого та середнього бізнесу і враховує специфіку обліку в Україні.

В результаті проходження практичного курсу студенти отримали навички використання прикладного рішення «BAS ERP», а головне – всі без виключення успішно пройшли тестування й отримали сертифікати!

Вітаємо наших студентів групи ПТБ – 31, що вони першими серед студентів університету отримали сертифікати «BAS ERP»!!!

Так тримати!!!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.