Якісно та сучасно здійснюємо підготовку майбутніх фахівців!

16:17, 25-06-2020

На сьогодні передусім важливо отримувати якісну освіту, якою передбачається, що студент в результаті навчання отримує не лише теоретичні знання, а й практичні навички, тобто розуміє як  теорію  застосувати на практиці. Для того, щоб втілити вимоги сьогодення щодо якісної освіти, ректором університету - Толубком Володимиром Борисовичем розроблено інноваційний зміст навчання.

У Державному університеті телекомунікацій  студента навчають тому, що потрібно, і як потрібно, беручи за основу стандарти освіти за спеціальністю, а також вимоги парнерів-роботодавців кафедри щодо компетенцій, які мають сформуватися в результаті навчання.

Реалізація концептуально нової освітньої моделі здійснюється ще й завдяки тому, що викладачі кафедри постійно працюють над удосконаленням своє професійної майстерності, одним із напрямків реалізації цього є тісна співпраця з компаніями-партнерами кафедри.

За останні декілька місяців завдяки співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю «М.Е.ДОК», викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  – завідувачем кафедри Гавриш Оксаною Миколаївною, доцентом кафедри Пильновою Валентиною Павлівною, доцентом кафедри Капелюшною Тетяною Вікторівною було прослухано сертифікований курс «M.E.Doc»   (автоматизація обміну документацією із оточуючим середовищем в процесі ведення бізнесу) та отримано сертифікати. Завдяки співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОКОМ» доцентом кафедри Капелюшною Тетяною Вікторівною прослухано курс «Оперативний контур прикладного рішення «BAS ERP» й також отримано сертифікат.

Опанування даних курсів викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності надає змогу впроваджується освоєння даних програм, оперативних контурів в навчальний процес в курсах дисциплін: «Організація ведення бізнесу», а також «Організація комерційної діяльності», що посилює практичну підготовку студентів за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», крім того, надає можливість сертифікувати наших студентів. Впродовж цього навчального року нашими студентами було отримано сертифікати: «1С: Підприємство», «BAS ERP», «M.E.Doc».

Запрошуємо Вас до навчання
у Державному університеті телекомунікацій
за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та отримання якісної освіти, що відповідає вимогам сучасності щодо формування компетенцій фахівця!!!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.