Опанування професійної англійської – ключ до успіху майбутнього підприємця

14:47, 31-10-2020

Англійська мова в сучасному світі використовується як один із інструментів глобалізації, вона стала міжнародною мовою, широко використовується в дипломатії, сфері торгівлі, в ІТ-сфері, бізнесі. В якому б куточку світу не знаходились світові фінансові корпорації  та фондові біржі, ними використовується англійська мова, крім того, близько 90% світових угод укладаються саме англійською.

В Державному університеті телекомунікацій питанню опанування англійської приділяється особлива увага: на 1 та 2-их курсах заняття проводяться 3 пари на тиждень, а на 3, 4, 5-их курсах - 20% матеріалу по дисциплінам кафедри з циклу професійної підготовки надається студентам англійською мовою. В результаті студент по закінченню навчання володіє мовою на рівні міжнародного стандарту – В2.

Для забезпечення проведення частини занять англійською мовою, викладачі опрацьовують матеріали, відвідують круглі столи, в нинішніх умовах долучаються до заходів, що проходять дистанційно. Нещодавно проходила онлайн-лекція англійською мовою для спільноти Київської школи економіки з публічних фінансів “BEPS and Ukraine: what will the future bring?”. Наразі доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Капелюшна Тетяна Вікторівна бере участь у програмі “Управління публічними фінансами”, тож мала змогу бути слухачем даної лекції, яку проводили Рафаель Петруцці (керуючий директор Центру трансфертного ціноутворення, Інститут австрійського та міжнародного податкового права, Віденський університет економіки та бізнесу), та Світлана Буряк (асистентка з наукових досліджень Центру трансфертного ціноутворення, Віденський університет економіки та бізнесу).

На лекції розглядалися питання, що стосуються впровадження етапів плану BEPS в Україні.  BEPS — міжнародний стандарт, котрий направлений на протидію розмиванню податкової бази та виведенню доходів від сплати податків. Україна вже здійснює кроки у даному напрямку й прийняла закон №466, в якому внесено відповідні зміни до Податкового кодексу. Розглянуті на он-лайн лекції питання є актуальними, а основні положення будуть враховані для підготовки й подачі англійською мовою матеріалів при викладанні  дисципліни «Податки та податкові системи» студентам 3 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.