Державний університет телекомунікацій – прогресивний заклад вищої освіти з підготовки фахівців зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

15:26, 13-11-2020

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це переважно нова економічна спеціальність, яка відкрилась Міністерством освіти і науки України у 2016 році. Ринок робочої сили ще не насичений випускниками даного профілю, тому шанси успішного працевлаштування у випускників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зростають у порівнянні з традиційними економічними спеціальностями. Крім того дана спеціальність складається з трьох напрямів, що збільшує шанси знайти роботу після закінчення  університету.

Перший напрямок – це підприємництво, тобто мейнстрім сучасних цивілізованих країн, це не просто професійна діяльність, це – спосіб життя. Кожен повинний вміти робити бізнес. Якщо ти молода людина – ти маєш бути підприємливим! Випускники отримують широкі можливості і багато шансів працювати в бізнесі: Start-Uper, девелопер, антикризовий менеджер, керівник малого, середнього чи великого бізнесу, приватний підприємець, державний службовець в органах, які регулюють та контролюють підприємницьку діяльність.

Але основна перевага цієї складової – це свобода та здійснення мрій, яку дарує власний бізнес!

Другий напрямок – це торгівля, тобто рушій прогресу, і, одночасно, це – також бізнес. Торгівля пронизує всі галузі економіки і всі сфери людської діяльності, враховуючи, що майже  все купується і продається. Сьогодні виникають різноманітні сучасні  форми  торгівлі, що створюють нові можливості для новаторства і успішної кар’єри. Напрямків самореалізації випускників безліч: рітейл, ресейл, оптова торгівля, електрона комерція та її платформи (маркетплейс та ін.), інтернет-трейдинг, товарознавство, аналіз ринків, товаропросування та маркетингові стратегії, логістика, управління якістю, міжнародна торгівля та туризм, ну і, звичайно, менеджмент в торгівлі – керівництво оптовими та роздрібними закладами торгівлі.

Крім того наші випускники зможуть працювати державними службовцями в державних органах влади та місцевого самоврядування, які регулюють та контролюють торгівлю, а також в органах захисту прав споживачів та Державній аудиторській службі України.

Третій напрямок – біржова діяльність, тобто діяльність на біржових майданчиках, товарних, валютних чи фондових біржах. Майбутнє випускників буде пов’язане з інвестиційною діяльністю (інвестиційні компанії та фонди), тобто можна стати професійним учасником фондового ринку, бути брокером чи дилером; управляти активами інституційних інвесторів, займатися кліринговою діяльністю, оцінкою майна. Можна стати фахівцем з організації та ведення біржової торгівлі, а також фахівцем у сфері депозитарної діяльності.

Крім того наші випускники зможуть працювати державними службовцями в державних органах, які регулюють біржову діяльність: НКЦПФР, Державна служба фінансового моніторингу, Фонд державного майна, Антимонопольний комітет, Державна фіскальна служба.

У разі виникнення питань щодо вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність», а також навчання, звертайтеся, із задоволенням надамо відповіді та роз’яснення.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ptbd_dut@ukr.net

Завідувач кафедри - Гавриш Оксана Миколаївна,

тел. 095-815-54-68

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.