Академічна мобільність як важлива складова у підготовці фахівця з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

12:28, 30-12-2020

У сучасному суспільстві освіта і знання стають транскордонним та транснаціональним явищем. Формування єдиного світового освітнього простору відбувається через зближення підходів різних країн до організації освіти, а також через визнання документів про освіту інших країн.  Спільний європейський освітній простір, з одного боку, сприяє зростанню мобільності студентів та професорсько-викладацького складу, а з іншого – академічна мобільність є необхідною умовою формування самого спільного освітнього простору.

На сьогоднішній день цілеспрямовані студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» можуть одержати досвід перебування в умовах принципово іншої системи вищої освіти. Співпраця здійснюється на основі партнерських відносин Державного університету телекомунікацій кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з міжнародною компанією Brightstyle import LP (договір про співпрацю від 20.01.2020 року № 06/2020), дякуючи чому наші студенти можуть отримати навички з:

• Теорії прийняття рішень на біржі – володіння знаннями, необхідними для прийняття інвестиційних рішень, навичок орієнтації в потоці біржових новин та аналізі поточного стану фінансового та фондового ринку.
  • Практики прийняття рішень на біржі – отримання необхідного набору теоретичних і практичних знань для початку самостійної торгівлі.
  • Трейдингу на біржі – одержання всіх необхідних практичних навичок для успішної торгівлі на фінансовому ринку.

В рамках навчальної дисципліни «Біржова діяльність» студенти групи ПТБ-41 протягом 14.12.2020–24.12.2020 року проходили онлайн стажування у компанії Brightstyle import L.P. на тему: «Commodity exchanges in international trade». Онлайн стажування проводив представник Brightstyle import L.P. Вайнуров Мирон Михайлович згідно затвердженої програми стажування, в межах якої він надав можливість студентам на практиці засвоїти отриманий матеріал. Протягом всього періоду відбувалися дружні зустрічі із активним дискутом та отриманням нових професійних знань.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності дякує Вайнурову Мирону Михайловичу та очікує на наступні зустрічі!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.