Дорогі випускники загальноосвітніх середніх шкіл, коледжів та інших закладів спеціалізованої освіти!

14:45, 12-02-2021

Запрошуємо Вас здобути освіту за перспективною та актуальною спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за рівнем вищої освіти «Бакалавр» та «Магістр» у ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ!!!

Для вступу на 1-й курс на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» необхідно мати сертифікати ЗНО з таких предметів:

Для вступу на 2-й та 3-й курс необхідно мати диплом молодшого спеціаліста та скласти: іспит зі спеціальності й надати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики або історії України на вибір.

Для вступу на 5-й курс (магістратура) необхідно мати диплом бакалавра із будь-якої спеціальності та скласти: іспит зі спеціальності й надати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це бізнес-еліта нового покоління, яка володіє унікальними інноваційними підприємницькими компетенціями, може працювати керівником та організатором ІТ-підприємств, промислових, комерційних, митно-логістичних, інвестиційно-консалтингових фірм, організацій різних форм власності, бути фахівцем у провідних українських і зарубіжних компаніях, а також успішно започаткувати власну справу.

• Якщо Вам подобається працювати у сфері, що розвивається і має великі перспективи не лише на українських, а й на міжнародних ринках;
  • Якщо Ви бажаєте одержати перспективну професію;
  • Якщо Ви прагнете максимально реалізувати свої здібності;
  • Якщо Ви мрієте незалежно приймати рішення і діяти;
  • Якщо Вам подобається бути незалежним і започаткувати власний бізнеc.

ТО ВАШ ВИБІР – ЦЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ!

Якісна підготовка фахівця за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється за рахунок розробленого інноваційного змісту навчання. Інноваційний зміст забезпечує навчання студента тому, що потрібно і, як потрібно на сьогоднішній день, враховує вимоги сучасності з боку науки, технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців, що дозволяє комплексно та повноцінно сформувати освітню програму.

Наш студент набуває необхідних знань та навичок, випускник підготовлений теоретично і практично до виконання завдань та покладених на нього обов’язків, що, за умови сумлінного ставлення до навчання, гарантовано забезпечить отримання ним першого високооплачуваного робочого місця!

Запрошуємо і вас приєднатися до нашої родини! Адже кожен майбутній абітурієнт, обираючи навчальний заклад, враховує не лише свої можливості, а й користь, яку принесе йому майбутнє навчання!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.