Стенд – візитна картка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

13:34, 19-03-2021

У сучасному суспільстві основним товаром є інформація в різних її проявах.

Сучасний ЗВО представляє на сьогоднішній день свого роду освітню державу, з особливою системою гілок влади, структурою, і, величезним обсягом специфічної інформації, розібратися з якою вчорашньому школяреві, який тільки став студентом та приступив до освоєння обраної професії, не так і просто.

У цьому лабіринті важливо визначити місце і роль випускаючої кафедри. Якщо розглянути підрозділи університету, то можна сміливо сказати, що випускаюча кафедра - це окреме царство, що присвячене одній спеціальності та надає за нею глибокі пізнання.

Щоб поінформувати студентів про освітні послуги високої якості, варто скористатися допомогою наочних посібників.

Стенд - візитна картка кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, яка сприяє формуванню позитивного іміджу Державного університету телекомунікацій та надає можливість уявити його з найкращого боку. На стенді кафедри студенти можуть:

• Досконало ознайомитися з перевагами обраної спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і традиціями кафедри;
  • Отримати інформацію щодо посад, які зможуть обіймати випускники після завершення навчання за зазначеною спеціальністю;
  • Проаналізувати динаміку співпраці кафедри з компаніями-партнерами та результати і можливості такого співробітництва;
  • Засвоїти інноваційний зміст навчання кафедри;
  • Ознайомитись з навчально-методичною базою кафедри, зокрема, з бізнес-лабораторією та програмними продуктами, які використовуються в навчальному процесі;
  • Здійснити перше знайомство з науково-педагогічними працівниками кафедри;
  • Досконало вивчити інформацію про бізнес-партнерів кафедри та можливості співпраці з ними;
  • Отримати інформацію щодо сертифікатів, які надаються студентам при засвоєнні профільних навчальних дисциплін;
  • Оцінити можливості та перспективи обраної професії.

Пройдемо цей шлях разом!