Успішне проходження акредитації освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

16:48, 15-04-2021

Навчання на акредитованій спеціальності є важливим фактором при вступі до закладу вищої освіти, оскільки студент по закінченню навчання отримує диплом державного зразка, що є вагомим та першочерговим чинником при його працевлаштуванні.

Так, рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 8 квітня 2021 року було ухвалено: акредитувати освітню програму «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», рівень вищої освіти – бакалавр, галузь знань – 07 управління та адміністрування, спеціальність – 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Державного університету телекомунікацій на 5 років.

Процес акредитації освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проходив у три етапи.

Перший висновок надала експертна комісія, яка працювала з 25 по 28 січня 2021р.

Другим етапом став розгляд справи галузевою експертною радою на своєму засіданні 11.03.2021 р., де ГЕР рекомендувала Національному агентству ухвалити рішення про акредитацію.

І на заключному етапі Національне агентство взяло до уваги усі документи акредитаційної справи, та за наслідками розгляду погодилося з оцінкою рівнів відповідності Критеріям, викладеною у звіті експертної групи та експертному висновку ГЕР.

Вітаємо науково-педагогічний склад кафедри Підприємництва торгівлі і біржової діяльності із значимою подією в професійному житті та бажаємо подальшого зростання та нових досягнень!