Можливість прийняття участі у 9-й міжнародній конференції з гарантоздатних систем, сервісів і технологій

13:36, 02-03-2018

Шановні викладачі та студенти!

Використайте шанс прийняти участь у одній з найбільших профільних конференцій Східної Європи: 9-та міжнародна конференція з гарантоздатних систем, сервісів і технологій (9th International IEEE Conference on Dependable Systems, Services and Technologies, DESSERT'2018) проходитиме у Києві, 24-27 травня 2018 року.

Тематика конференції покриває фактично усі напрями ІКТ та їх застосування, хоча традиційно зосереджується на надійнісних та безпекових питаннях, включаючи кібербезпеку.

Статті, які будуть відібрані на підставі 2 рецензій, включені до програми і презентовані на конференції, публікуються у просідінгу, який індексується у БД IEEE Xplore та Scopus.

Оргвнесок - 750-1200 грн, для студентів і аспірантів 500-900 грн, залежно від термінів оплати і членства у ІЕЕЕ, деталі http://dessert.ieee.org.ua/registration/

Можливо подавати 2-3 статті з невеликим збільшенням оплати (+ 300 грн за додаткову статтю).

Детальна інформація на сайті dessert.ieee.org.ua