Результати проходження практики студентами третього курсу спеціальності Телекомунікації та радіотехніка

16:26, 06-04-2018

«Теорія без практики мертва і безплідна,
практика без теорії безкорисна і пагубна»

Щойно почалась весна, а практика студентів-третьокурсників вже добігла кінця. Цього року місця проходження практики стали ще більш різноманітними. Студенти із задоволенням поділились своїми враженнями та досягненнями з місць проходження практики.

Андрій Буренко, ТСД-31:

“Проходив практику в компанії E-TECH Kyiv.

Незважаючи на маленький колектив компанії, перелік моїх задач був чітко визначеним. За час проходження практики я навчився встановлювати та налаштовувати серверне програмне забезпечення, покращив свої знання відносно операційної системи Linux. Також брав участь у організаційних процесах роботи, займався аналізом ринкових рішень бездротового управління опаленням, познайомився та працював з хмарним програмним забезпеченням IoT-платформи Blynk™. В цілому, робота у компанії сподобалась та принесла багато яскравих вражень і можливостей.”

Олександр Тищенко, ТСД-31:

“Фірма "Кінд ІНТЕРСЛУХ Київ".

Хороший колектив компанії. За час проходження практики я, Тищенко Олександр Дмитрович, навчився налаштовувати вушний процесор OPUS 2, так само за час практики поліпшив знання англійської мови, а також я працював з такими документами як Excel and Word. Також налаштував LAN мережу в офісі. На практиці дізнався багато нового :-) ”

Катерина Кісельова, ТСД-31:

Stream Telecom - компанія, яка на ринку телефонії вже більше 5 років та має більше тисячі п'ятисот як українських, так і іноземних клієнтів.

Компанія займається технологією хмарної телефонії. Ця технологія допомагає підприємствам не витрачати зайві ресурси на встановлення шафи АТС та обслуговування цього "заліза". Все що вам потрібно це стабільний інтернет.

Дружній та кваліфікований колектив завжди допомагає з будь-якими питаннями. Дякую компанії Stream Telrcom за надання потрібної інформації для нашої професії”

Кафедра щиро бажає студентам подальших професійних успіхів, які потенційно можуть базуватись на успішних результатах проходження практики!