До уваги студентів – можливість стажування від Lifecell

21:31, 01-12-2018

Стажування - одна з можливостей потрапити в цікаву компанію з варіантом продовжити роботу після її завершення і один з реальних шансів для студента розпочати свою кар’єру. Також важлива наявність оплати, бажано, щоб компанія пропонувала програму, яку можна поєднувати з навчанням, щоб можна було поступово влитися в робочий процес.

Редакція кафедри «Телекомунікаційних систем та мереж» рекомендує своїм студентам звернути увагу на програму стажування  від Lifecell - JUMP INTO LIFE.

Програма допомагає студентам визначитись з вибором подальшої кар’єри, спробувати свої сили в реальному бізнесі та відчути переваги роботи в успішній та динамічній міжнародній компанії.

Загалом, за дев’ять років існування програми 349 майбутніх спеціалістів успішно пройшли навчання в стінах компанії, а 115 найкращих — отримали запрошення стати частиною команди lifecell.

Новий набір «джамперів» 2018-2019 вже розпочався!

Відбір учасників програми включає отримання заявок на участь, телефонні співбесіди з претендентами, speed-datings з менторами та участь у фінальному етапі – інтерактивній бізнес-грі.

Через розвиток технології LTE обсяги використання дата трафіку в розрахунку на одного абонента збільшився в три рази, в порівнянні з 2017, і в шість разів за два роки. Такі дані отримані за результатами 3 кварталу 2018, коли Київстар запустив послуги 4G на частотах 1800 МГц.

Можна з впевненістю сказати, через зростання мобільних та інтернет мереж -буде рости і потреба в висококласних спеціалістах в сфері зв’язку, яких готує кафедра «Телекомунікаійних систем та мереж».