XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Результаты прохождения преддипломной практики студентами 4 курса по специальности 172 «Телекоммуникации и радиотехника»

10:13, 10-06-2019

“Теория без практики – это рюкзак с учебниками
 по плаванию за спиной тонущего.”

Дмитрий Емец
 

Согласно инновационного содержания обучения проведения практик наших студентов организовано и проведено в компаниях-партнерах кафедры телекоммуникационных систем и сетей.

 

Сергій Литовченко. Проходив практику в компанії «Датагруп».

«Датагруп» - всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому. Для нас немає неможливого в сегментах передачі даних і доступу в інтернет, телефонії і телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв'язку і хмарних рішень.

В компанії я працював у відділі експлуатації. До обов‘язків входило: обслуговування вузлів зв‘язку та точок доступу.

В цілому практика в компанії залишила приємні враження.

 
 

 

Владислав Шепельский. Гімназія 315.

Під час проходження практики в гімназії 315, що знаходиться на Дарниці, студент Державного університету телекомунікацій Шепельський Владислав впроваджував нові елементи охоронного відеоспостереження. За час практики було розроблено проектно-технічну документацію, впроваджено та частково встановлено нову систему відеонагляду з розпізнаванням обличчя.

Враховуючи вагомі знання, що надав університет, вдалося повністю реалізувати мету та розробити проектно кошторисну документацію. Враховуючи, що у місті Києві існує 34 школи типової побудови, проект надіслано до Управління освіти Дарницької РДА, за що і отримана подяка від начальника РУО Євгенії Списовської за особистий внесок у розвиток освіти та позашкілля Дарниці. Загалом, за час практики вдалося реалізувати технічне завдання, яке було визначено дипломною роботою студента.

 
 


 

Дмитрій Слинько. ТОВ "Українські Абразиви".

Проходив практику в ТОВ "Українські Абразиви", яка займається підбором та підготовкою кадрів для компанії StarLadder .

Компанія StarLadder - це один з найбільших операторів кіберспорту у світі. На посаді Team stream Director освоїв програми Streamly та XSplit, до моїх функцій входило:

  • Перевірка та підготовка ефірного обладнання для трансляції;
  • Підготовка для трансляції відеоматеріалів відповідно до сценарію (сюжетів, реклами, графіків);
  • Створення командної трансляції гри в прямому ефірі на основі декількох джерел, записаних матеріалів та повторів.

Робота у компанії сподобалась та принесла багато неповторних емоцій і можливостей.

 

Микита Борзенков. 1+1 production.

Проходив практику на підприємстві “1+1 production” власне де і працюю інженером. Під час проходження практики був на зйомках багатосерійного фільму і також футбольних трансляцій.

Працював з сучасною кіно та телерадіо аппаратурою. Кожен день поповнюю свій багаж знань чимось новим і цікавим , тому що процес зйомок це завжди щось неймовірне.

 
 

 

Максим Черний. ТОВ НДЦ Квазар.

Під час проходження практики на підприємстві ТОВ НДЦ Квазар, яке займається обслуговуванням мережевого обладнання, а також є одним з інтернет провайдерів ТРЦ Ocean Plaza мені сподобалось те, що я зміг застосувати на практиці мої теоретичні знання, спробувати себе в роботі, познайомитися з новими людьми які працюють у цікавій для мене галузі і дізнатись про неї багато нової інформації.

 

Александр Бухенко. ТОВ"відео-пром".

Проходив практику у ТОВ"відео-пром". Компанія займається системами безпеки. Під час проходження практики здобув неоціненний досвід в роботі з мережевим та аналоговим обладнанням. Доручали підключення та налаштування тестового стенду з мережевим обладннанням та налаштуванням декількох підмереж для посилення безпеки в головному офісі підприємства.

Проводилось 2 виїзди, в яких під керуванням майстра було проведено монтаж та прокладання структурованої кабельної системи.

 

 
 

 

Ярослав Музира, Костянтин Карпенко, Дмитро Афанасев. ТОВ БНК ТРАСТ.

Проходили практику в ТОВ БНК ТРАСТ. Компанія займається торгівлею твердим, рідким і газоподібним паливом. Також надає послуги транспортування автомобільним та залізничним транспортом.

Під час проходження практики, ми налаштовували мережу, устанавлювали та налаштовували програмне забезбечення. Допомогали системному адміністратору з діагностикою та вирішенням проблем з комп'ютерами (заміняли оперативну пам'ять, відеокарти, міняли термоінтерфейс на відеокаті та процесорі). Робітникам компанії допомогали розбиратися з Microsoft Office. Також з нашими знаннями у fron-end розробці, допомогли розробити дизайн та зверстати сайт. Для цього використали навички html, css, javascript та php.

Місцем практики та роботою, яку виконували дуже задоволені. Закріпили знання та навички у налаштування мережі, налаштуванні програмного забезбечення, діагностики ПК та front-end розробки.

 
 

 

Анна Осипець. ТОВ “Nebo Ideas Agency”.

Компанія була створена в 2005 році. Має більше 45 нагород в маркетинговій сфері. Створюють бренди з характером та розвивають їх. Також в їх бренд входить 3 великих проекти: KLF, MONEYGUN та M82.

За час проходження практики я ознайомилася з основними напрямками компанії, її оргструктуру підприємства. А також з графіком роботи та з посадовими інструкціями працівників.

Мені дуже пощастило проходити практику саме тут. Колектив дуже дружній та креативний. Мені завжди надавали допомоги в моїх розробках. Директор компанії особисто надавав завдання для роботи і частенько були цікаві проекти, що мене захоплювали.

Ми обговорювали багато питань з приводу розвантаження трафіку мережі, особливостей управління мережею та мережевими пристроями, тощо. Детально вивчила такі програми, як Ілюстратор, Paralell, працювала с дистанційним робочими столами, Multilogin. За час проходження практики допомагала створювати сайти для замовників і навіть розробила 2 сайти самостійно.

За час проходження практики я набула всі необхідні навички для роботи із сайтами. Безсумнівно ця практика допоможе мені з майбутнім захистом диплому, адже багато теоретичних та практичних знань я набула саме тут.

 

 

Олександр Тищенко. ТОВ "ВОЛЯ.

Моя переддипломна практика проходила в компанії ТОВ "ВОЛЯ ". За цей період часу я навчився встановлювати та обслуговувати обладнання для інтернет мережі, а саме модеми системи DOCSIS 3.0, smart тюнери для перегляду телепередач на відповідних пристроях. Також був ознайомлений з методом прокладання та правильного обтискання спеціальними конекторами коаксіального та витої пари кабелі .

За період практики я дізнався багато нового та цікавого, також закріпив знання, які були надані мені раніше.

 

 

Коркоцька Т.О. Кафедра ТСМ.

Я проходила переддипломну практику на кафедрі «Телекомунікаційних систем і мереж» Державного університету телекомунікацій. Метою практики було закріплення набутих знань отриманих за час навчання в університеті.

За час проходження практики я виконувала навчально-методичні роботи на кафедрі, а  також доповнила свої знання щодо основ побудови мереж ТСР/ІР.

 

 

 

Іван Школьний. Кафедра ТСМ.

Під час проходження практики на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж разом з керівником практики було реалізовано моделювання списків доступу на базі обладнання Juniper. Було визначено та досліджено можливості списків доступу та причини для їх реалізації на підприємствах.

 

 

Якунин Назар. ПАТ Укртелеком.

Не дивлячись на те, що Кіровоградський Укртелеком починає розвалюватися, обладнання продають, людей звільняють, проходженням практики я був задоволений. Коллектив із людей, що залишилися, скадається із компетентних спеціалістів, які знають свою роботу. Більшу частину свого часу я провів на станції 5ESS, яка працює в автоматичному режимі, але потребує постійного нагляду, бо можуть виникнути проблеми як зі сторони абонентів, так і зі сторони станції. Працював з программою ZoG, яка напряму підключена до станції і контролює всю ії роботу. Взагалі робота мені сподобалася і я залишився задоволеним.

 
 

 

 

Владислав Чудеса. ТОВ «Стандарт».

Проходив практику в ІТ-відділі ТОВ «Стандарт» Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський. Вид діяльності підприємства лісопильне та стругальне виробництво.

Хороший і дружній колектив компанії. За час проходження практики я отримав навички встановлення оперційної системи, навіть на знімний носій, оновлення всіх програм. Також навчився робити комп'ютерну мережу та перевіряв її працездатність, навчився користуватися різими програмами, однією з них є Rufus. Змінював налаштування Wi-Fi роутера. Також брав участь у організаційних процессах роботи, зокрема покращував сайт компанії. В цілому робота на підприємстві мені сподобалась та принесла мені можливість в подальшому розвиватися в цій сфері.

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» складає 15000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (19900 грн. на рік) та НАУ (18000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 16 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Cisco, Huawei та Juniper, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри (Huawei, Укртелеком, DEPS Україна, Data Group та інш.) на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте также

Про кафедру

Кафедра Телекоммуникационных систем и сетей

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Абитуриенту

Специализация: Телекоммуникационные системы и сети

Проектирование, построение и техническая эксплуатация различных телекоммуникационных сетей и их составляющих, широкополосные мультисервисные транспортные сети, волоконно-оптические линии связи, сети будущего, современные системы мобильной связи, системы абонентского радиодоступа, развитие и оптимизация элементов телекоммуникационной инфраструктуры, проектирование и эксплуатация современных систем и линий передачи, коммутационных систем, технологии и протоколы современных телекоммуникационных сетей, оборудования телекоммуникационных сетей.

Специализация: Телекоммуникационные системы и сети

Проектирование, построение и техническая эксплуатация различных телекоммуникационных сетей и их составляющих, широкополосные мультисервисные транспортные сети, волоконно-оптические линии связи, сети будущего, современные системы мобильной связи, системы абонентского радиодоступа, развитие и оптимизация элементов телекоммуникационной инфраструктуры, проектирование и эксплуатация современных систем и линий передачи, коммутационных систем, технологии и протоколы современных телекоммуникационных сетей, оборудования телекоммуникационных сетей.

Просмотров: 3 384