Дівоче обличчя українського війська (Перспективи навчання студенток на кафедрі підготовки офіцерів запасу)

19:16, 14-11-2019

У сучасному світі жінка – давно вже не домогосподиня, яка, крім кухні, нічого не бачить. Вона освічена, сильна і готова конкурувати з чоловіками на роботі. Чимало жінок і в силових структурах, зокрема, у Збройних силах України. За даними Головного управління персоналу штабу Збройних сил України, станом на кінець травня 2017 року в лавах армії було понад 23 тисячі жінок.

41% контрактників – жінки!

Серед них вистачає сержантів та офіцерів (навіть полковників). Воно й не дивно: жінки відповідальні, сумлінні, та й шкідливих звичок у них значно менше. Але до генеральских погонів доки що не дослужилася жодна. Однією з причин цього є те, що повне усвідомлення переваг служби жінок на офіцерських посадах приходить з віком і набуттям життєвого досвіду…

Тому, користуючись нагодою продовження терміну прийому на навчання до кафедри підготовки офіцерів запасу, у Навчально-науковому інституті телекомунікацій та інформатизації була проведена зустріч студенток з предстаниками Центру імітаційного моделювання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, які на власному прикладі розповіли про перспективи працевлаштування, що можуть отримати дівчата за наявності у них військового звання офіцера запасу.

Тим більше,  що при цьому, порівняно з чоловіками, жінки отримують більше істотних переваг та соціальних пільг.

Сподіваємось, що під час цієї зустрічі всі присутні змогли отримати детальні відповіді на питання, які їх цікавили та отримати слушні поради, що можуть стати у нагоді в подальшому житті.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.