До уваги студентів першого – третього курсів!

10:03, 13-12-2020

Попереджаючи звернення студентів, які навчаються за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та мають право обрання навчальних дисциплін за їх власним вибором відповідно вимог «Положення про порядок та умови обрання студентами вибіркових дисциплін у Державному університеті телекомунікацій», кафедрою телекомунікаційних систем та мереж прийняте рішення про подання студентами першого-третього курсів заяв кураторам навчальних груп про обраний для вивчення перелік освітніх компонентів в електронному вигляді.

Нажаль, практика попередніх років свідчить про наявність двох суперечних тенденцій під час процесу самостійного формування здобувачами вищої освіти власної, особисто визначеної освітньої траєкторії.

З одного боку, більшість студентів розуміють, що кожна з відповідних дисциплін вільного вибору містить навчальний курс всесвітньо відомих виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення, по завершенню якого можливе отримання міжнародного сертифіката у власному авторизованому центрі PEARSON VUE. І саме отримання таких сертифікатів, що визнаються 175 країнами, долає усі «стіни» на шляху отримання нашими випускниками першого високооплачуваного робочого місця у будь-якій країні світу.

Проте деяка частка студентів не усвідомлює переваги інноваційного змісту навчання, який реалізується в Державному університеті телекомунікацій з 2016 року, або взагалі звикли, що за них завжди буде все вирішувати хтось з «дорослих» (батьки, вчителі тощо). Але наступає пора прийняття виважених самостійних «дорослих» рішень – що краще, що обрати…

Закликаємо не гаяти час і дослухатися до порад випускників минулих років.

Як зробити свідомий вибір дисципліни

По-перше, визначитися з діяльністю, якою Ви плануєте займатися після випуску.

Потім, ознайомитися з вимогами потенційних роботодавців до претендентів на відповідні посади (саме там найчастіше можна дізнатися яке обладнання використовується компанією).

І вже після цього, обрати – вивчення якої навчальної дисципліни дозволить Вам отримати відповідний сертифікат міжнародної промислової сертифікації.

Враховуючи реалізацію концептуально нової освітньої моделі в нашому Університеті та реальну можливість вільного вибору дисциплін, наші випускники отримають суттєві конкурентні переваги та необхідні компетенції для працевлаштування в українських та світових компаніях, що активно досліджують, впроваджують та експлуатують телекомунікаційні мережі четвертого та п’ятого поколінь!

Ми зробили все, щоб надати Вам МОЖЛИВІСТЬ

Як її реалізувати – залежить від Вас!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.