Стажування від компанії Vodafone Ukraine

14:23, 15-09-2021

Почни будувати свою успішну кар’єру просто зараз! Долучайся до програми стажування Vodafone та ставай справжнім профі в сфері аналітики. Надсилай свою анкету до 30.09, ми чекаємо на тебе!

Умови програми:

• тривалість програми 6 місяців
  • місто Київ
  • офіційне працевлаштування
  • конкурентоспроможна заробітна плата
  • корпоративний мобільний зв’язок та безмежна data
  • гнучкий графік роботи та віддалені робочі дні
  • можливості для професійного розвитку та особистого зростання
  • Mindfulness програма та безліч спільнот на будь-який смак – бігова команда, малювання, волонтерство, інтелектуальні ігри і ще багато корисного та цікавого
  • професійні куратори та досвідчені випускники минулих років, які стануть твоїми кращими друзями
  • цінності компанії, що мотивують

Очікування: