Батьківські збори слухачів підготовчого відділення

15:25, 10-09-2014

17 вересня о 18:00 в приміщенні Актової зали відбудуться батьківські збори слухачів Підготовчого відділення. На зборах будуть розглянуті наступні питання:

• загальна інформація по роботі курсів;
  • оплата курсів та порядок зарахування;
  • графік навчального процесу (написання контрольних робіт та система нарахування додаткових балів);
  • розклад занять;
  • перспективи та умови вступу до Університету;
  • проведення навчально-виховних лекцій з напрямів підготовки, за якими проводиться навчання в Державному університеті телекомунікацій;
  • організація екскурсій на підприємства зв’язку та баз практики студентів для слухачів підготовчого відділення.

Відповідальна особа – Гордійчук Наталія Вікторівна.

Контактні телефони: (044) 249-29-07, (063) 714-38-73

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування