До уваги батьків та слухачів Підготовчого відділення!

09:55, 24-05-2016

4 червня 2016 року об 11:00 в приміщенні Актової зали відбудеться вручення сертифікатів про закінчення підготовчих курсів.

Запрошуються всі бажаючі!

Довідки за телефонами: 249-29-07, 063-714-38-73

Відповідальна особа – завідувач Підготовчого відділення Гордійчук Наталія Вікторівна.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність