Вручення сертифікатів слухачам Підготовчого відділення - 2016

16:34, 06-06-2016

04 червня 2016 року в актовій залі Державного університету телекомунікації відбувся випуск слухачів Підготовчого відділення.

50 випускників отримали сертифікати про успішне проходження навчання на Підготовчому відділенні.

З успішним закінченням навчання слухачів привітали:

Беркман Любов Наумівна – проректор з науково-педагогічної роботи,  доктор технічних наук, профессор

Шевченко Віктор Леонідович – директор Навчально-наукового інституту захисту інформації, доктор технічних наук, профессор

Гордійчук Наталія Вікторівна – завідувач Підготовчого відділення

Козяр Ірина Владиславівна – методист Підготовчого відділення.

Свято пройшло в теплій атмосфері дружньої родини Державного університету телекомунікацій.