ЗНО 2017: основна сесія

10:27, 10-03-2017

До уваги абітурієнтів!

17 березня 2017 року завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти для участі в ЗНО зареєструвалося понад 11 000 осіб.

Зареєструватися на ЗНО можна за посиланням «Зареєструватися»

Наполегливо радимо майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання ознайомитися з відеоінструкцією щодо заповнення реєстраційної картки випускниками загальноосвітніх навчальних закладів поточного року та минулих років, а також загальною Процедурою реєстрації перед тим, як надсилати запитання.

Нагадуємо, що для успішного завершення реєстрації особа, яка сформувала комплект реєстраційних документів, має подати їх до закладу, у якому навчається (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року) або відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що вказана в контрольно-інформаційному листі (для решти осіб).

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.