Підготовчі курси – перший крок до студентства!

14:16, 11-10-2020

В суботу 10 жовтня старшокласники із Києва та Київської області розпочали восьмимісячне навчання на підготовчих курсах до ЗНО з математики в Державному університеті телекомунікацій. На заняттях юнаки та дівчата прослуховують теоретичний матеріал, удосконалюють практичні навички та перевіряють свої знання за допомогою тестування. На першому занятті було розглянуто тему «Трикутники» і всі бажаючі біля дошки могли порозв’язувати задачі та задавати питання по темі.

Метою підготовчих курсів до ЗНО, насамперед, є підвищення конкурентоздатності абітурієнтів у майбутньому конкурсному відборі. Наступним, дуже важливим  аспектом є психологічна адаптація молодих людей до навчання саме в університеті, адже  воно складніше і докорінно відрізняється від шкільної системи.

Своїм потенційним вступникам університет пропонує комфортні умови для навчання на курсах – кращі аудиторії з мультимедійним оснащенням, висококваліфікованих викладачів.

Понад 90% тих, хто відвідує підготовчі курси до ЗНО з математики в Державному університеті телекомунікацій, стають студентами Державного університету телекомунікацій!