Кращим студентам групи УБД-31 від компанії «BMS consulting» вручені сертифікати

08:33, 10-11-2017

У рамках договору про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та компанією «BMS consulting» студенти кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою пройшли практику на базі компанії-партнера. Стажування в компанії "БМС Консалтинг" крім отримання спеціалізованих знань та навичок дає можливість найкращим студентам отримати відповідний міжнародний сертифікат, з яким буде гарантовано працевлаштування в будь-якій країні світу.

Студенти при проходженні практики в компанії показали себе з хорошого боку (щодо відкликання керівника) і підтвердили необхідність інноваційних змін, які проходять в навчальному процесі університету, і особливо - включення навчання англійської мови за фахом з першого курсу. Вони також підкреслюють важливість отримання сертифікатів, що підтверджують їх професійну придатність до практичної діяльності після закінчення університету.

За підсумками стажування і за високі досягнення в ході її проходження відзначені кращі студенти групи УБС-31 Кравченко Катерина і Рачинська Софія, яким завідувачем кафедрою УІКБ Курченко О. А. вручені сертифікати.

Інформація про компанію.

БМС Консалтинг - єдина ІТ-компанія в Україні, яка зосередила свій бізнес виключно на корпоративному ринку- розробляє і реалізує комплексні проекти побудови цілісних інформаційних систем для компаній різних галузей.

БМС Консалтинг готова запропонувати студентам, які хочуть почати свою професійну кар'єру у сфері інформаційної безпеки, співпрацю з цікавою і добре оплачуваної роботою  за кордоном і в Україні.

Для цього необхідно попередньо пройти практику в БМС Консалтинг на 4-му курсі навчання, показати свій професіоналізм і прагнення власного розвитку в області інформаційної безпеки (для студентів від компанії є привілеї з навчання та сертифікації).

Сертифікацію CISSP (Certified  Information  Systems  Security Professional) відносять до числа вищих сертифікацій в області ІБ. Сертифікація CISSP в першу чергу призначена для консультантів, аудиторів, архітекторів, аналітиків і управлінців в області інформаційної безпеки (ІБ).

Для отримання звання CISSP необхідно здати шестигодинний письмовий іспит з 250 питань по 10 доменів на англійській мові, а також підтвердити, як мінімум, п'ятирічний досвід роботи хоча б по 2 з 10 доменів з поручительством від фахівця з чинним сертифікатом CISSP (є привілеї від компанії).

З популярних в Україні вендорнезалежних сертифікацій CISSP йде в одному ряду з CISA (аудитор інформаційних систем, в тому числі ІБ-аудитор), CISM (управлінець в області ІБ) і CEH (теоретичні основи етичного хакінгу). У всьому світі близько 70 000 спеціалістів мають діючі CISSP і затребуваність в них зростає.

Переваги сертифікованого фахівця CISSP:

1. Можливість заробляти більше, ніж несертифіковані колеги в сфері послуг з інформаційної безпеки.
  2. Сертифікація CISSP є важливим елементом для побудови кар'єри фахівця в інформаційній безпеці.
  3. Багато організацій за кордоном зараз "вимагають" підтвердження професіоналізму в області інформаційної безпеки за допомогою сертифіката CISSP.
  4. Підтвердження прихильності до розуміння і застосування передових практик з безпеки - сьогодні і в майбутньому.
  5. Бути частиною "елітної мережі" професіоналів в області інформаційної безпеки.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.