Обговорення результатів дисертаційних досліджень на розширеному засіданні кафедри УІКБ

22:59, 20-12-2018

19.12.2018 відбулося розширене засідання кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою з питання обговорення результатів наукових досліджень на науковий ступінь кандидата технічних наук в дисертаційних роботах:

1. Аспіранта Рабчуна Дмитра Ігоровича за спеціальністю 21.05.01 - Інформаційна безпека держави. Науковий керівник - завідувач кафедри УІКБ кандидат технічних наук, доцент Курченко Олег Анастасійович.
  2. Здобувача Шевченкої Аліни Віталіївни за спеціальністю 05.13.06 - Інформаційні технології. Науковий керівник - доцент кафедри УІКБ кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Щебланін Юрій Миколайович.

На засіданні були присутні представники:

• Кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою: завідувач кафедри к.т.н., доц. Курченко О.А., доценти кафедри: к.т.н., с.н.с. Щебланін Ю.М.; к.е.н., доц. Мордас І.В.; к.в.н., доц. Якименко Ю.М.; к.д.у. Мужанова Т.М., аспірант Рабчун Д.І., зав. навч. лаб. Ковальчук В.В.
  • Дисертаційних рад Д26.861.05 і Д26.861.06 при Державному університеті телекомунікацій: д.т.н., проф. Вишневський В.В., д.т.н., проф. Барабаш О.В., д.т.н., с.н.с. Савченко В.А., д.т.н., проф. Шевченко В.Л.

В процесі обговорення робіт здобувачі професійно відповідали на всі поставлені запитання. У виступах доцентів кафедри Щебланіна Ю.Н. і Якименка Ю.М. були відзначені актуальність тем проведених досліджень і дана позитивна оцінка діяльності здобувачів в досягненні поставлених цілей по темі роботи.

За результатами заслуховування зроблені висновки:

1. Напрями досліджень актуальні.
  2. Рівні виконаних наукових досліджень і підготовки здобувачів досить високі. Роботи виконані якісно, ​​самостійно, становлять теоретичну і практичну наукову цінність.
  3. Необхідно скорегувати в презентаційних матеріалах подачу окремих результатів досліджень.
  4. Рекомендовано подати дисертаційні роботи для розгляду в спеціалізованій вченій раді за спеціальністю, пов'язаної з напрямком досліджень.