Результати захисту студентами групи УБДМ-61 магістерських дипломних робіт

10:25, 13-01-2019

10 і 11 січня 2019 року на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою відбувся захист магістерських (атестаційних) дипломних робіт студентами навчальної групи УБДМ-61.

Результати захисту: з 14 студентів за списком членами комісії в кращу сторону одноголосно відзначені – Ковтун Юлія, Протасенко Констянтин, Чухра Микола, Сидорук Микола, Харабара Володимир, Пришляк Олег.

Як було відзначено головою комісії, якісна методична робота студентів та їхніх наукових керівників дозволила отримати системно обгрунтовані результати досліджень у найбільш актуальних напрямках у сфері інформаційної безпеки, що відповідає вимогам іноваційного змісту навчання у навчальних дисциплінах кафедри:

• Розробка рекомендацій керівництву підприємства  щодо підвищення рівня інформаційної безпеки за рахунок аналізу інцидентів.
  • Організація інформаційної безпеки підприємства з використанням програмного забезпечення.
  • Розробка методики тестування програмного забезпечення у сфері інформаційної безпеки.
  • Організація управління інцидентами в системі забезпечення інформаційного безпеки підприємства.
  • Організація захисту інформації базах даних.

Отримані результати досліджень в дипломних роботах показали високий професійний рівень студентів, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці.

Завідувач кафедри Курченко Олег Анастасійович привітав студентів з захистом магістерських (атестаційних) дипломних робіт та побажав найкращих успіхів у творчій діяльності після закінчення універсітету!

Голова екзаменаційної комісії Семенченко Андрій Іванович звернувся до студентів групи з привітанням та побажанням успішно використовувати на практиці свої знання, придбані в університеті!