Кафедрі Управління інформаційною та кібернетичної безпекою 12 років!

18:45, 31-01-2019

1 лютого 2019 року (Наказ по університету - №26 від 31.01.2007 року) кафедрі Управління інформаційною та кібернетичної безпекою  виповнюється 12 років.

Відповідно з інноваціонними змінами, проведеними в поточному навчальному році, на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою були досягнуті значні успіхи в підготовці висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців у сфері інформаційної безпеки, що сприяє їх працевлаштуванню як за фахом, так і в суміжних галузях.

На кафедрі проводиться активна робота з метою розширення кола партнерства з компаніями і вдосконалюється професійне навчання студентів - вводяться нові навчальні дисципліни та коригується зміст існуючих дисциплін.

На виконання сучасних вимог роботодавців і компаній-партнерів вперше введені нові дисципліни:

• Аналіз і оцінка вразливостей інформаційних систем
  • Аудит систем захисту інформації
  • Системний аналіз інформаційної безпеки

Розроблено освітньо-професійна програма підготовки бакалаврів "Управління інформаційної та кібернетичної безпекою" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Відмінність цієї програми від попередніх полягає в підвищеній увазі до кіберпростору і його захисту.

З метою забезпечення інноваційного змісту і методів освіти на кафедрі в навчальний процес активно впроваджуються за допомогою електронної системи Moodle дистанційні форми комунікації, доступу і оцінки знань для студентів спеціальності денної та заочної форм навчання.

Дисципліни, що читаються викладачами кафедри, дозволяють студентам вивчити основи забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки підприємств (організацій) і держави, побудови і функціонування систем управління інформаційною безпекою, методологічні підходи до дослідження систем управління в сфері інформаційної безпеки та вироблення рекомендацій щодо їх вдосконалення.

Планове відвідування студентами міжнародної виставки «БЕЗПЕКА» сприяє поглибленню у студентів набутих знань при навчанні в університеті - в напрямку наповнення їх практичної спрямованості, що відповідає вимогам навчального процесу сучасності.

На кафедрі продовжується активна робота по підвищенню професійного рівня кваліфікації викладачів - вони беруть участь в науково-технічних конференціях і семінарах, отримують сертифікати за фахом міжнародного рівня.

Для придбання студентами практичної кваліфікації за своєю майбутньою спеціальністю на кафедрі вдосконалюється навчальна лабораторія: комп'ютери, використовувані в складі програмно-навчального комплексу кафедри, мають спеціалізоване програмне забезпечення:

• Програми для керованого доступу
  • Програми для оцінки ризиків
  • Програми для управління інцидентами інформаційної безпеки
  • Програмне забезпечення для роботи з документацією
  • Програмні ресурси для настройки інтерактивних комунікацій

Студенти завдяки програмно-навчального комплексу і за допомогою викладачів зможуть на практиці закріпити теоретичні знання, отримати первинні професійні навички і бути готовими до управлінської діяльності в сфері інформаційної безпеки будь-якої організації.

Проведення практик студентів організовано та проводиться в компаніях-партнерах: ТОВ БМС Консалтинг, ТОВ Агентство активного аудиту, ТОВ Безпека.

Поглиблене вивчення англійської мови на рівні міжнародного стандарту В2 і професійного спрямування дозволяє підготувати студентів до сучасних вимог потенційних роботодавців за напрямом «Менеджмент інформаційної безпеки».

Вітаємо колег, студентів і випускників кафедри УІКБ з ювілейним святом!

Бажаємо Вам процвітання і успіхів в науково-педагогічній роботі в університеті і професійної діяльності в організаціях, в нелегкій справі виховання і навчання фахівців високого рівня!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.