Опубліковано збірник тез

10:48, 02-02-2015

Опубліковано збірник тез VІІ науково-практичного семінару “Актуальні питання управління проектами інформатизації в сфері безпеки і оборони " (4 листопада 2014 року).

Від кафедри Управління інформаційною безпекою в збірнику опубліковані тези:

1.      Д.т.н., с.н.с. Шевченко В.Л. Вплив тенденцій розвитку глобальної інформаційної інфраструктури на розвиток інформаційної інфраструктури силових відомств.

2.      Гвоздев А.Д. Инновации в сфере информационной безопасности.

3.      Майстренко М.К. Модель злочинця щодо інформаційної безпеки.

4.      Рабчун Д.І. Математична модель порушника інформаційної безпеки.

5.      Хропко Т.О. Економічна оцінка втрат інформації внаслідок порушень інформаційної безпеки.

6.      К.військ.н. Якименко Ю.М. Підвищення захищеності інформації в локальних обчислювальних мережах військового призначення.

7.      К.н.з державного управління Мужанова Т.М. Забезпечення інформаційної безпеки у військовій сфері: кадровий аспект.

8.      Халапсіна О.А., к.т.н. Курченко О.А. Організаційні заходи управління інформаційною безпекою на підприємстві.

9.      Чудін Д.Д. Модель захисту від інформаційної атаки.

10.    Левковець Г.С. Технічні аспекти управління інформаційною безпекою передачі закритої інформації по відкритим каналам.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою