26.02.2020 у Києві проводиться Міжнародний Форум BIT BIS-2020

12:12, 20-02-2020

Спеціалізованим агентством CIS Events Group Ukraine організовано проведення Міжнародного Форуму «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building» (BIT&BIS-2020), який  відбудеться 26 лютого у Києві (РК Ультрамарин, вул. Василя Липківського, 1А).

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою  (УІКБ) вчить студентів тому, що потрібно і так, як потрібно - теоретично і практично. Навчання здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки. Збагачення новими знаннями та інноваційними  практичними розробками можливо тільки при відвідуванні науково-технічних семінарів та виставок, тематичних професійно-технічних форумів. Викладачі кафедри планують відвідати Форум BIT & BIS-2020 по тематичному потоку Навколо Безпеки.

Партнерами по Форуму виступили  відомі компанії, які активно працюють  на ринку України та за кордоном:

Відвідувачами є як ІКТ-фахівці, так і керівники середньої та вищої ланок. Тобто всі, хто готує пропозиції, здійснює вибір і приймає остаточне рішення.

На Форумі плануються:

• виступи експертів;
  • виставка технологій та сучасних рішень;
  • живе спілкуванням з представниками компаній-вендорів.

Заплановані виступи за темами (інформація оновлюється):

1. Ботоводство, Накрутка, Прослуховування та медіа війни, огляд практичних кейсів і інструментів кібер-розслідувань
  2. Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам
  3. Bitdefender - багаторівневий захист наступного покоління
  4. Керований злом, або як ввести в оману атакуючого
  5. Кібер няня для політика. Чи існує кібербезпека з коробки?
  6. Мультихмарний бум
  7. Цифрова екосистема безпечного міста: досвід Ізраїлю
  8. Infinidat - еластична інфраструктура зберігання даних для сучасних компаній
  9. Хмарні технологї в 5G
  10. Порядок доступу до Інтернет державних органів. Захищені вузли доступу до мережі Інтернет.Вимоги чинного законодавства щодо їх використання.
  11. Розвиток емоційного інтелекту співробітників як ключ до підвищення рівня сервісу

Експерти обсудять та готові дати відповіді на питання:

• Технологія Блокчейн - перспективи впровадження.
  • Ринок криптовалюти. Особливості криптотрейдингу. Прогнози розвитку.
  • Законодавство в області блокчейна, криптовалюта і Майнінг. Світові практики в 2020 році. Нові законодавчі ініціативи.
  • Стратегії великих інвестиційних фондів на ринку криптовалюта в 2020 році. Як вибирати проекти для інвестування?

Для участі на форумі треба зайти на сайт, вибрати тематичний потік (секцію), який цікавить найбільше, та зареєструватися.