Захист бакалаврських дипломних робіт студентами групи УБД-41 і УБЗ-51 на кафедрі УІКБ

13:21, 12-06-2020

9 та 10 червня 2020 року в аудиторії 401 кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою”(УІКБ) проводився захист бакалаврських робіт студентами групи УБД-41 і УБЗ-51.

Голова ДЕК: Чумаченко Сергій Миколайович. Завідувач кафедри інформаційних технологій Національного університету харчових технологій д.т.н с.н.с.

Секретар ДЕК: Ковальчук Вікторія Віталіївна. Завідувач навчальною лабораторією кафедри УІКБ.

Члени ДЕК:

1. Легомінова Світлана Володимирівна. Завідувач кафедри УІКБ, д.е.н., доцент.
  2. Щебланін Юрій Миколайович. Доцент кафедри УІКБ, к.т.н, с.н.с.
  3. Мордас Ірина Василівна. Доцент кафедри УІКБ, к.е.н., доцент.
  4. Якименко Юрій Михайлович. Доцент УІКБ, к.в.н., доцент.

На захисті дипломних робіт отримали оцінки:

Студенти групи УБД-41:

Відмінно 98(А) - Гончаренко Н.А.

Відмінно 95(А) - Тищенко В.С., Поляков Д.А.,

Відмінно 90(А) - Дьячук О.С., Жовтюк А.В., Недодай М.Г., Рожко В.Г., Стародубець В.О.

Добре 85(В) - Стегнієнко А. Д.,

Добре 75(С) - Байда Я.В., Корнієнко В.А., Крочак Р.П., Мосійчук В.М., Шилан А.О., Зіновський Р.О.,Коваленко Н.І., Коваленко О.О., Романов М.В., Сколота В.В.

Задовільно 70(Д) - Hoвіков А.М.

Задовільно 60(Е) - Ільченко О.О.

Студенти групи УБЗ-51:

Добре 75(С) - Лаврик Д.Ю., Слободяник К.В., Лящок Б.О.

Шановні студенти!

Викладацький склад кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» щиро вітає  ВАС з успішним завершенням навчання і бажає найкращих  успіхів  в застосуванні набутих знань на практиці - до обраної професії !

З повагою до Вас колектив кафедри.