Чому важливо обирати спеціальність "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою"?

09:21, 11-08-2020

Управління інформаційною та кібернетичною безпекою – це поєднання фахових знань, вмінь та навичок з реалізацією заходів забезпечення кібербезпеки з одночасним застосуванням знань, вмінь та навичок інформаційного менеджменту. Наша мета – підготовка менеджерів (управлінців), топ-менеджерів, здатних не тільки самостійно відреагувати на кіберінциденти, захистити мережевий периметр, захистити конфіденційну інформацію, але й організувати відповідну систему забезпечення кібербезпеки, підібрати та навчити відповідний персонал, якісно управляти роботою організованої системи, забезпечуючи при цьому досягнення результатів фірмою (організацією) або реалізацію національних інтересів, якщо діяльність здійснюється в інтересах держави.

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) якісно та професійно  навчають студентів не тільки теоретично, а й практично з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних прогресивних програмно-апаратних комплексах і програмном забезпеченні.

Закріплені за кафедрою УІКБ навчальні дисципліни є фундаментальними для базової підготовки фахівців з управління у сфері  інформаційної безпеки, забезпечують загальне професійне спрямування процесу навчання студентів. Фахівці з Управління інформаційною та кібернетичною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. Як унікальні для вивчення cтудентами  визначені навчальні дисципліни: “Аудит систем захисту інформації”, “Менеджмент інформаційної безпеки” ,  “Організаційне забезпечення захисту інформації”, “Організація спеціального діловодства”, “Стандарти інформаційної та кібербезпеки” та  “Системний аналіз інформаційної безпеки”.

На кафедрі приділяється постійна увага науковим дослідженням по підвищенню захищенності   інформаційної та кібернетичної  безпеки  комп'ютерних систем і  упровадженню їх результатів в навчальний процес.

У результаті  здійснення інноваційного змісту навчання: випускник зі спеціалізацією кафедри УІКБ для виконання вимог компаній-роботодавців щодо компетенцій оволодіває необхідними теоретичними знаннями і практичними вміннями та навиками їх здійснення. Реалізація такої концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців в області управління інформаційною та кібернетичною безпекою, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці та при добросовісному навчанні гарантовано отримують високооплачуване робоче місце.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.