Звернення викладачів кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” до студентів 1 курсу навчання по спеціальності 125 Кібербезпека в Державному університеті телекомунікацій

16:59, 03-10-2020

Викладацький склад кафедри «Управління інформаційною і кібернетичною безпекою» вітає студентів 1 курсу зі святом - початком навчання по спеціальності 125 Кібербезпека в 2020 році в університеті і бажає найкращих результатів у виконанні своїх планів і придбанні знань - у сфері обраної спеціальності!

З повагою колектив кафедри.

Шановні студенти, пам'ятайте, що професія фахівця із організації управління інформаційною безпекою  зі спеціальністю 125 Кібербезпека, яку Ви обрали, є новою та перспективною в сфері безпеки, що виникла на стику двох напрямків: ІТ (інформаційних технологій) і технологій забезпечення інформаційної безпеки.

Відповідно до реалізації концептуально нової освітньої моделі, яка впроваджена в нашому університеті, на кафедрі забезпечується формування компетентного фахівця, який володіє передовими знаннями, методиками і професійними навичками виконання робіт в області управління інформаційною та кібернетичною безпекою та зі знаннями англійської технічної мови.

Навчальний процес на кафедрі також ґрунтується на основі вимог роботодавців і надання теоретичних знань, практичних навичок та компетенцій від компаній, які є партнерами кафедри: «Smart - Technologies”, “Міжнародна Кібер Академія», ДП «Безпека», «Агентство активного аудиту», «ІТ-спеціаліст».

*****

Все це сприяє отримати студентам престижну та якісну освіту за спеціальністю, що гарантуватиме отримання першого високооплачуваного робочого місця по завершенню навчання!