Отримання сертифікатів мережової академії студентами третього курсу кафедри УІКБ

12:17, 10-12-2021

Студенти третього курсу кафедри управління інформаційною та кібернетичноїю безпеки (УІКБ) отримали сертифікати Мережевої Академії.

Cisco – це широко відомий бренд ІТ-корпорації Cisco Systems зі США, під яким у всьому світі випускаються мережеві маршрутизатори, комутатори, бездротові пристрої, системи відеоспостереження.

Діяльність компанії постійно розширюється та охоплює дедалі більше нових областей ІТ-галузі. Cisco пропонує системи безпеки, телефонію на базі Інтернету, хмарні системи та багато інших рішень для спільної роботи та корпоративних мереж. Cisco бере участь у розвитку Інтернету речей (IoT), проводить освітні програми та пропонує одну з найбільш затребуваних багаторівневих та ретельних систем сертифікації інженерів комунікаційних технологій.

З першого ж навчального року студенти нашого університету мають можливість проходження цих курсів. Для цього виділено спеціальну дисципліну, яка передбачає обов'язкове проходження деяких із них. А також студенти самі можуть виявити бажання пройти якийсь курс, з доступом до якого допоможе викладач.

Студенти кафедри вже мають як мінімум по 3-4 сертифікати зі спеціальних дисциплін і багато чого навчилися. Неважливо, яка програма сертифікації Cisco вибирається студентом - CCNA, CCNP, DevNet Associate або CyberOps Associate - кожна з них дає можливість вивчати нові технології. Набуті навички можуть бути використані після випуску протягом усієї кар'єри на будь-якій посаді у сфері ІТ. Для проходження сертифікації необхідно виконувати низку дій, які дозволяють перевірити реальні знання та досвід. Курс проходить англійською мовою, з чого студенти мають великий плюс – вони одержують корисну практику для впевненого володіння технічною англійською мовою.

Онлайн тестування за підсумками кожного модуля, що входить до програми навчання Мережевої Академії, дозволяє повністю підготуватися до складання індустріального сертифікаційного іспиту на статус CCNA. Сертифікат Мережевої Академії дає можливість отримати серйозний практичний досвід роботи на реальному сучасному обладнанні Cisco, достатній для роботи як на посаді адміністратора мережі, так і мережевого інженера-проектувальника. Сертифікат отримали студенти Примаченко Діана, Мунтян Михаил, Ніколабай Андрій.

Цей сертифікат надалі допоможе пройти індустріальну атестацію та отримати найбільш престижний та затребуваний на IT-ринку праці сертифікат від компанії Cisco SystemsCisco Associate (CCNA, CCDA), а надалі матиме вищі щаблі професійної сертифікації.