Професіонали майбутнього-2014»

09:05, 23-05-2014

21 травня 2014 року відбувся фінал восьмого всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього», в якому взяла участь і команда Державного університету телекомунікацій  у складі студентів факультетів Телекомунікацій та Інформаційних технологій: Мартинюка Сергія, Мельникова Павла, Коробчук Світлани та Прилєпова Євгена (науковий керівник – доцент кафедри телекомунікаційних систем Лісковський І. О.).

Цього року учасники конкурсу працювали над темою «Перспективи впровадження SDN-рішень на транспортній мережі операторів зв'язку». Команда нашого вузу розробила проект впровадження технології SDN на транспортній MPLS мережі мобільного оператора МТС та отримала диплом «За актуальність представленого проекту». Робота наших студентів була високо оцінена працівниками технічного напряму роботи компанії МТС, а студенти-учасники були запрошені до співпраці з МТС та Alcatel-Lucent.

Вітаємо і бажаємо подальших творчих та наукових досягнень!

Нагадаємо, що конкурс «Професіонали майбутнього» проводиться компанією МТС з 2006 року серед студентів технічних вузів України, які вивчають напрям «Телекомунікації». Під час роботи над темою конкурсного проекту студенти вирішують реальні технічні завдання мобільного ринку.

Спеціалізація: Штучний інтелект