Вітаємо команду факультету Телекомунікацій з яскравим виступом на конкурсі «Візитка факультету» !!!

11:23, 22-10-2014

Вітаємо команду факультету Телекомунікацій з яскравим виступом на конкурсі «Візитка факультету»!!! Відмінний сценарій, захоплюючий сюжет, чудова гра і просто феєричні номери! Ви були по-справжньому професійними!

Наша гордість: Табачников Гліб, Чугунов Сергій, Безсмертний Андрій, Дудка Олександр, Богачова Каріна, Кушнір Олександр, Говорухін Станіслав, Миколайчук Ярослав, Маценко Дмитро, Мікуляк Світлана, Ткаченко Вікторія, Сухова Анастасія, Ломако Андрій, Чуприна Ілля, Ждан Владислав, Димарчук Дмитро, Коваленко Сергій, Гнатишин Ігор, Нейма Ігор, Богдашевський Віталій, Герасимович Тетяна, Алісов Андрій, Гамерський Дмитро, Сороченко Ігор.

Особлива подяка «старшим товаришам»: Гаджиєвій Зохрі, Фокіну Іллі, Ляшкову Микиті та Мартинюку Сергію.

Факультет пишається вами!!! І всі перемоги у нас ще попереду! Так тримати!

Фотографії

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки